سه شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷ , 23 October 2018
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۷:۰۲ ق.ظ
چاپ مطلب
با ارزش تقریبی 18 میلیون تومان ارسال شد؛

محموله کاملا مردمی کمک به زلزله زدگان؛ حاصل تلاش های خودجوش چند جوان شاندرمنی

جمعی از جوانان شهر شاندرمن به صورت کاملا داوطلبانه اقدام به جمع آوری کمک های مردمی جهت ارسال به مناطق زلزله زده کرده و صبح شنبه این کمک ها را در شهر سرپل ذهاب توزیع کردند.

به گزارش ماسال نیوز؛ جمعی از جوانان شهر شاندرمن به صورت کاملا داوطلبانه اقدام به جمع آوری کمک های مردمی جهت ارسال به مناطق زلزله زده کردند.

این جوانان که به هیچ ارگان یا سازمانی وابستگی ندارند به صورت خودجوش به مردم و بازاریان شاندرمن مراجعه از آنان خواستند به یاری مردم زلزله زده کشورمان بشتابند.

اقدامی که با استقبال پیش بینی نشده مردم روبرو شد و در نهایت نخستین محموله شهرستان ماسالبه مناطق زلزله زده شد..

یکی از جوانان این جمع در گفتگو با ماسال نیوز گفت: ما وقتی تصاویر هموطنانمان را در اینترنت دیدیم تصمیم گرفتیم برای کمک به آنان قدمی برداریم و مردم شاندرمن هم ظرف یک روز استقبال عجیبی کردند.

وی افزود: آقایان علی حاجتی، مهیار فرجی ، سید محمدباقر شفیعی، صابر باقری، ایرج شکوری، عباس قربانی، فوتبالیست عزیز آقای محمدنژاد و بسیاری از دوستان دیگر که نامشان در خاطرم نیست پیگیریها و کمک های زیادی در این مسیر کردند.

این جوان نوعدوست شاندرمنی ادامه داد: در محموله ما از برنج هاشمی در جه یک تا پوشاک و دارو و انواع اقلام مورد نیاز وجود دارد.

وی افزود: این محموله ۱۸ میلیون تومان ارزش تقریبی دارد.

گفتنی است این محموله صبح شنبه در میان مردم زلزله زده سرپل ذهاب توزیع شد.

محموله تجمیعی شهرستان ماسال هم که توسط مجموعه ای از ادارات شهرستان و با کمک های مردم نوعدوست ماسال و شاندرمن جمع آوری شده بود صبح شنبه از ماسال به مقصد مناطق زلزله زده ارسال شد.

 

انتهای پیام/

 

 


تست
تست