شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ , 25 May 2019
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۹۶
ساعت انتشار : ۵:۲۱ ب.ظ
چاپ مطلب
ظهر امروز رخ داد؛

توهین عجیب یک مسئول به خبرنگار ماسال نیوز

ظهر امروز یکی از مسئولین شهرستان ماسال به خبرنگار ماسال نیوز که در حال توزیع هفته نامه استانی «راه 57» بود توهین عجیبی کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ ظهر امروز و پس از برگزاری نمازجمعه شهرستان ماسال در حالی که یکی از خبرنگاران این پایگاه خبری در حال توزیع هفته نامه استانی “راه ۵۷” در میان نمازگزاران بود، یکی از مسئولین در بخش شاندرمن در کلماتی توهین آمیز به خبرنگار ماسال نیوز گفت: شما باید عطر توزیع کنید!

این مسئول پس از مکثی کوتاه ادامه داد:  شماها بو می‌دهید/گرفته‌اید بهتر است عطر توزیع کنید!

***

ظاهرا طرح مستند و صریح مشکلات مردمی در ماسال نیوز، برخی مسئولین که با سستی های خود در افزایش این مشکلات سهیم بوده اند را به خشم آورده است.

 

انتهای پیام /


7 ديدگاه

 1. رضا از چاله سرا گفت:

  ادب از که آموختی….

 2. شهروند گفت:

  به این مسئول! و کساتی که مثل وی فکر میکنند باید گفت متاسفانه این بوی عفن و مشمئزکننده انواع و اقسام قول و وعده هایی است که به مردم به اشکال مختلف دادید تا به چنین و چنان جایگاه هایی برسید و پستهایی را اشغال بکنید که حالا یا عرضه و توان انجامش را ندارید و یا نمیخواهید انجام بدهید و فقط فکر منافع شخصی خود هستید. اما وقتی یک خبرنگار و اهل رسانه عملکردتان را یادآوری میکند بوی تعفنش به قدری مشمئزکننده است که خودتان هم متوجه میشوید.

 3. بسیجی اصلاح طلب از شاندرمن گفت:

  ماسال نیوز! ایکاش اشاره ای میکرددی تا بفهمیم که منظورت بکدام مسوول از شاندرمن هست؟؟!!! اینطوری که بهمه مسوولین شک میکنیم!!! وقتی او علنی چیزی گفته و یا تهمتی زده اگر حرف حقی زده باشد میشود مجاهد فی سبیل الله ولی اگر علنی تهمت زده و یا ناسزا گفته باشد میشود فاسق ! در هر صورت افشای اسمش بنظر نه منع قانونی دارد و نه شرعی!! متاسفاته شما هم گاهی که باید حرف بنید سکوت میکند و گاهی برعکس!! شما اسمش را بگو تا بگوییم چه ریگی درکفش دارد که اینچنین گستاخی میکند!

 4. محمد گفت:

  باید خبرنگارتون بهش میگفت رسانه های صادقی مثل ماسال نیوز حکم آیینه رو دارن
  اگه بوی بدی استشمام کردی بهتره به عملکرد خودت نگاهی بندازی

 5. علی گفت:

  آینم از مسئول ما،ابرو برن

 6. شاندرمنی گفت:

  شاید منظور این مسئول بوی تنفر و تفرقه ای بوده که این منجله در اماکن مذهبی ای همچون نماز جمعه و مساجد می پراکند….متاسفانه مساجد ما گرفتار سیاسی زدگی شده اند . گاها مجلات و فیلم هایی یک طرفه و تک جناهی در برخی مساجد پخش میشود که بوی تحجر و داعش گونه ای میپراکند …. این افراد دارن با این گونه رفتار کودکانه خود تیشه به ریشه دین و اسلام میزنند…
  اگر قرار باشد در این گونه اماکن هفته نامه ، روزنامه و … پخش گردد ! همه گروه ها باید حق این تبلیغ را داشته باشند و نباید این انحصار مختص گروه خاصی باشد.
  من الله توفیق

  • رضا از چاله سرا گفت:

   تمام نشریات دارای مجوز در همه اماکن عمومی اجازه توزیع دارند
   خوبه قانون رو مطالعه کنید و به قانون تن دهید
   البته توزیع نشریات انقلابی خاری است در چشم منفعت طلبان و متجاوزین به حقوق ملت

تست
تست