سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ , 16 October 2018
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۰۶ ب.ظ
چاپ مطلب
خزرآنلاین مدعی شد؛

فرماندار ماسال راهی فرمانداری لاهیجان خواهد شد

با گذشت بیش از دو ماه از آغاز بکار استاندار جدید گیلان، اخبار بسیاری در خصوص ایجاد تغییرات در راس فرمانداری های استان گیلان به گوش می رسد.

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل از خزر، با گذشت بیش از دو ماه از آغاز بکار استاندار جدید گیلان، اخبار بسیاری در خصوص ایجاد تغییرات در راس فرمانداری های استان گیلان به گوش می رسد.

شنیده ها حکایت از آن دارد که محمود قاسم نژاد، فرماندار شهرستان ماسال با حمایت نیکفر، نماینده لاهیجان در راه فرمانداری شهرستان لاهیجان قرار گرفته است.

همچنین شنیده ها از فومن حکایت از آن دارد که با توجه به ابلاغیه استاندار گیلان در خصوص بکارگیری بانوان در مناصب مدیریتی، منا ابروفراخ در راه شهر مجسمه ها است و قرار است معاون فرماندار رشت به عنوان اولین فرماندار زن گیلان معرفی شود.

در خصوص وضعیت فرمانداری رودسر نیز شنیده می شود عسکر حسنی پور فرماندار شهرستان رضوانشهر در راه فرمانداری شهرستان رودسر قرار گرفته است.

از آخرین وضعیت فرمانداری شهرستان رشت هم شنیده می شود که انتقال سیروس شفقی به استان البرز قطعی شده است و به زودی وضعیت فرمانداری رشت مشخص خواهد شد. از بین گزینه های مطرح برای فرمانداری رشت، سیدرضا جوادپور و میرشمس مومنی زاده بیشترین شانس را برای تصدی کرسی فرمانداری رشت را خواهند داشت.


تست
تست