سه شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷ , 23 October 2018
تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۹۶
ساعت انتشار : ۵:۰۲ ب.ظ
چاپ مطلب
سرمربی برزیلی سپیدرود فردا در ایران؛

نظرمحمدی برکنار شد/ یک برزیلی سرمربی جدید سپیدرود

با برکناری علی نظرمحمدی، سرمربی سابق الوصل امارات هدایت سپیدرود رشت را برعهده گرفت.

به گزارش ماسال نیوز؛ کیومرث بیات مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت به دلیل اختلافی که با علی نظرمحمدی سرمربی این تیم پیدا کرده بود وی و تمام کادر فنی، سرپرست و مدیررسانه‌ای سپیدرود را برکنار کرد.

کیومرث بیات در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تایید این خبر اظهار کرد: به دلیل مشکلات و اختلاف‌نظرهایی که با کادر فنی پیدا کردیم ترجیح بر آن شد که نظرمحمدی و سایر اعضای کادر فنی از این تیم کنار گذاشته شوند. همچنین سیمایو برزیلی سرمربی سابق الوصل امارات هدایت سپیدرود را در ادامه فصل برعهده خواهد داشت.

همچنین امیدرضا روانخواه بازیکن سابق استقلال دستیار اول این مربی برزیلی خواهد بود و آهنگی به عنوان سرپرست جدید سپیدرود انتخاب شد.

سرمربی برزیلی سپیدرود فردا در ایران/ بازگشت روانخواه به رشت

سیمائو سیلمار سرمربی برزیلی تیم سپیدرود فردا (سه شنبه) به تهران می‌آید.سیلمار برزیلی که جانشین علی نظرمحمدی در تیم سپیدرود شد با مسئولان این باشگاه به توافقات اولیه رسیده است و فردا (سه‌شنبه) با حضور در ایران و مذاکره پایانی با مالک جدید این تیم، هدایت سپیدرود را بر عهده خواهد گرفت.

بعد از این تغییر قرار است امید روانخواه که چندی پیش توسط نظرمحمدی از کادر فنی سپیدرود کنار گذاشته شده بود هم به این تیم برگردد.

منبع : ایسنا و میزان


تست
تست