شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , 16 February 2019
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۹۶
ساعت انتشار : ۱:۰۰ ق.ظ
چاپ مطلب
دبیرکل انصارالله:

آمریکا حامی واقعی متجاوزان است/ رژیم سعودی فقط ابزاری در دست آمریکاست/ موشک‌های ما تا کاخ‌ پادشاهان سعودی‌ می‌رسد

عبدالملک بدرالدین به مناسبت هزارمین روز تجاوز عربستان سعودی به یمن سخنرانی کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، سخنرانی عبدالملک بدرالدین، دبیرکل جنبش انصارالله یمن آغاز شد.

وی گفت: متجاوزان همه قوانین و عرف‌ها را زیر پا گذاشته  و نقض کرده اند و به هیچ قانونی پایبند نبوده اند. آمریکا حامی واقعی متجاوزان و طراح این تجاوز است و عربستان و امارات نیز دست نشانده های آمریکا هستند.

دبیرکل انصارالله تاکید کرد: جنایت‎های ائتلاف سعودی با هدف شکستن اراده ملت یمن و نابودی  تاسیسات حیاتی و مهم انجام می‏‌شود.

عبدالملک بدرالدین در سخنرانی به مناسبت هزارمین روز تجاوز به یمن گفت: با وجود همدستی سازمان ملل متحد و سازمان‌های بین‌المللی با سعودی‌ها اما آنان به بخش کوچکی از جنایات متجاوزان اذعان و اعتراف کرده اند.

وی تاکید کرد: دشمن، بازارهای یمن را هدف قرار می دهد تا شمار زیادی از غیرنظامیان یمنی را به قتل برساند.

دبیرکل انصارالله یمن گفت: رژیم سعودی فقط ابزاری در دست آمریکاست.

عبدالملک بدرالدین افزود: جنایات ائتلاف سعودی در یمن برای بسیاری از کشورهای جهان یک امتحان محسوب می‌شود که حقیقت را بیان کنند. عربستان سعودی جزو امت اسلامی محسوب نمی شود.

وی ادامه داد: هزار روز از کشتار مردم یمن و ارتکاب جنایات سعودی‌ها علیه ملت ما  می‎گذرد و در مقابل مردم یمن هزار روز مقاومت کرده‌اند.  ملت ما هزار روز در برابر به‌روزترین تجهیزات نظامی غرب، مقاومت کرده است.

دبیرکل انصارالله افزود: اطلاعاتی داریم که در عربستان چندین بار به عبدربه منصور هادی (رئیس جمهوری فراری و مستعفی یمن) سیلی زده‌اند.

وی گفت: نسل‌های آینده از قهرمانی‌های ملت یمن سخن خواهند گفت.

عبدالملک بدرالدین تاکید کرد: وضعیت یمن بعد از گذشت هزار روز از تجاوز سعودی بسیار تغییر کرده و موشک‌های ما تا کاخ‌ پادشاهان سعودی‌ می‌رسد.

دبیرکل انصارالله خطاب به متجاوزان سعودی گفت: شما صنعا را هدف قرار می‌دهید و ما ابوظبی و ریاض را. هزار روز است که زنان و کودکان ما را به قتل می‌رسانید و همه چیز را در یمن هدف قرار داده‌اید و انتظار دارید ما سکوت کنیم؟ شما مراکز حیاتی ما را هدف قرار می‌دهید و ما مقابله به مثل می‌کنیم. شما افرادی نادان و احمق هستید و باید محاسبات خود را تغییر دهید.


گفتنی است؛ امروز یگان موشکی یمن به سمت کاخ یمامه در پایتخت عربستان سعودی یک فروند موشک بالستیک «اچ ۲» شلیک کرد.

یگان موشکی انصارالله یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد شلیک امروز موشک بالستیک به ریاض، برآیند حماسه هزار روز ایستادگی و مقاومت ملت یمن است.

در این بیانیه تاکید شد که شلیک موشک بالستیک امروز، سرآغاز مرحله جدیدی از رویارویی است. مرحله پس از هزار روز، مرحله ای متفاوت خواهد بود.

تشدید اقدامات جنایتکارانه دشمن و تشدید محاصره باعث شکست عزم و اراده ما برای عمل به مسئولیت‌هایمان نخواهد شد.

در ادامه بیانیه یگان موشکی انصارالله تاکید شده است که کاخ‌های رژیم سعودی و همه تاسیسات و مراکز نظامی و نفتی آن در تیررس یگان موشکی یمنی‌هاست و چتر حمایتی آمریکا برای آل سعود، مانع از ورود ما به عرصه نبرد و رویارویی نخواهد شد. خون ملت عزیز ما به هدر نخواهد رفت.

انتهای پیام/


تست
تست