چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ , 16 January 2019
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۹۶
ساعت انتشار : ۱۱:۲۹ ب.ظ
چاپ مطلب
نماینده تالش بزرگ در تودیع و معارفه فرماندار ماسال مطرح کرد؛

تشکیک در آمار اشتغال ۲۵۰۰ نفره در شهرستان ماسال / تقسیم بندی اصولگر-اصلاح‌طلب را قبول ندارم

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با اشاره به ارائه آمار اشتغال 2500 نفره در شهرستان از سوی فرمانداری گفت: اگر چنین آماری سر کار رفتند واقعا این همه بیکار داشتیم؟

به گزارش ماسال نیوز؛ محمود شکری نماینده تالش بزرگ ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار ماسال با اشاره به سخنان محمود قاسم نژاد در خصوص عملکرد ۴ ساله اش، گفت: گزارشی که آقای قاسم نژاد دادند انگار مشکلی در شهرستان نداریم! ای کاش فرصتی بود تا وضعیت شهرستان کاملا تشریح می‌کردیم.

شکری با بیان اینکه آنچه که گفته شد با واقعیت فاصله زیادی دارد، اظهار داشت: بله بنده هم تشکر می‌کنم از همه مسئولین و دست اندرکاران دولت یازدم و دوازدهم اما خیلی کارها باید انجام می شد که نشد.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال خاطر نشان کرد: فرماندار محترم در بخشی فرمودند ماسال یا اصولگرا هستند یا اصلاح طلب. من اینگونه تقسیم بندی نمی‌کنم. همه مردم عزیز ماسال ولایتمدار اصولگرا هستند چون مسلمانند و به دنبال اصلاحات هستند چون دستور دینی ماست. تقسیم بندی به این صورت، اصولگرا و اصلاح طلب بر خلاف راهی است که امام تبیین کرده و ظلم در حق مردم است.

وی افزود: این تقسیم بندی ها کار را به جایی می رساند که شایسته ترین انسان ها کنار زده می شوند و ملت از خدمات صادقانه اینها بهره مند نمی شوند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جامعه اسلامی با مدیران غیر انقلابی پیشرفت نمی کند، تصریح کرد:  با اینکه پیش بینی شده بود هر ۱۰ سال یک فتنه داریم دیدیم که همزمان با ۹ دی و ۲ سال زودتر یک فتنه در کشور شکل گرفته است. می بینید که دشمنان از شعارهای یک سری چطور بهره برداری می‌‌کند. اینها برآیند شرایط فعلی است.

وی ادامه داد: کاری کرده اند عده ای فکر می‌کنند هر کس در فتنه ها فحش بدهد به او پست می‌دهند! این نتیجه عملکرد ماست. چون توزیع قدرت و پست ها بر اساس فحش هاست! این ظلم در حق انقلابیون و امثال شهید حججی هاست.

شکری خطاب به استاندار گیلان گفت: مردم انتظار داشتند در نه دی روز ماندگار انقلاب اسلامی از شما یک پیامی صادر می شد. فرصت نکردید یا دستور داده بودند پیام ندهید؟

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با اشاره به ارائه آمار اشتغال ۲۵۰۰ نفره در شهرستان از سوی فرمانداری گفت: اگر چنین آماری سر کار رفتند واقعا این همه بیکار داشتیم؟ لیست دقیق شاغلان را منتشر کنند تا هم من بدانم و هم مردم.

وی با بیان اینکه در یک فرصت مناسب مطالبات مردم ماسال را به استاندار گیلان منتقل خواهیم کرد، اظهار داشت: آقای قاسم نژاد اگر واقعا کار کرده دعای خیر مردم پشتوانه راه او و اگر غیر از این باشد نفرین مردم شامل حال ایشان و من و همه کسانی می شود که کوتاهی کرده باشند.

شکری در پایان گفت: برای آقای عامر که برادر شهیدی مخلص و پاک و دلسوز برای نظام هستند هم آرزوی موفقیت داریم انشاالله منشا خیر  برکت برای مردم باشند.


تست
تست