یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ , 21 October 2018
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۴۸ ق.ظ
چاپ مطلب
امام جمعه ماسال:

بهترین راه حفظ انقلاب اسلامی، خدمت بی منت به مردم است

امام جمعه ماسال با بیان اینکه ما به عنوان مدیران موظفیم از این انقلاب و ارزش‌هایش حمایت کنیم، گفت: امروز بهترین راه حفظ از مقام و ارزش‌های انقلاب اسلامی، خدمت بی منت به مردم است.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از شبستان، حجت‌الاسلام سید هادی موسوی، امام جمعه ماسال صبح امروز (۱۶دی) در جمع مسئولان این شهرستان با بیان اینکه در احادیث و روایات الفاظی به کار برده شده که اگر بر روی آن دقت شود، بسیاری از مسائل مدیریتی از آن استخراج می‌شود، اظهار کرد: مدیریت و مسئولیت و جایگاهی که به ما داده‌اند، طعمه نیست و از آن نباید سوءاستفاده کرد.

وی با بیان اینکه جایگاه مدیرتی ما امانت است و باید به مردم خدمت کنیم، افزود: یکی از نعمات بزرگی که خداوند متعال به ما داد، نعمت وجود امام و انقلاب بود که انقلاب نعمت بی بدیل است.

امام جمعه ماسال با بیان اینکه ما به عنوان مدیران موظفیم از این انقلاب و ارزش‌هایش حمایت کنیم، گفت: امروز بهترین راه حفظ از مقام و ارزش‌های انقلاب اسلامی، خدمت بی منت به مردم است.

حجت‌الاسلام موسوی با بیان اینکه اگر مردم در همه صحنه‌ها حضور پررنگ نداشته باشند و پشتیبان نظام و انقلاب نباشند نمی‌شود از این انقلاب حمایت کرد، تصریح کرد: اگر امروز در برابر دشمنان قد علم کرده‌ایم، به دلیل داشتن مردم خوب و انقلابی ایران است.

وی با بیان اینکه اگر مدیران به وظایف خود به خوبی عمل کنند، بستر برای دشمن و ضد انقلاب فراهم نمی‌شود، خاطرنشان کرد: ما نباید روی مردم منت خدمتگزاری بگذاریم.

امام جمعه ماسال با بیان اینکه درست است اغتشاشات توسط دشمن طراحی شده بود اما خواسته اصلی مردم که معضل اشتغال، فقر و ..و است، به حق بود، اظهار کرد: در فتنه ۸۸ مردم برنده و بسیاری از خواص مردود شدند.

حجت‌الاسلام موسوی با بیان اینکه اگر مدیری نمی‌تواند به درستی کار کند و خدمتگزار مردم باشد، پستش را تحویل دهد، افزود: مردم بصیر  و آگاه هستند و وظایف خود را همیشه درست انجام می‌دهند اما برخی از مسئولان وظایف خود را به درستی انجام نمی‌دهند.

پایان پیام/


تست
تست