سه شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷ , 23 October 2018
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۹۶
ساعت انتشار : ۱۱:۰۹ ب.ظ
چاپ مطلب
کمال لشکری مطرح کرد:

برنامه های حضور کواکبیان در گیلان + جزییات

دبیر حزب مردم سالاری گیلان، گفت: مصطفی کواکبیان در سفری یک روزه به استان گیلان ضمن حضور در اولین سالگرد مرحوم هاشمی با آیت الله قربانی دیدار خواهد کرد و در جلسه حزب مردم سالاری و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات حضور خواهد یافت.

به گزارش ماسال نیوز؛ کمال لشکری در گفت وگو با خبرنگار ۸دی با اشاره به برگزاری اولین سالگرد ارتحال حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: این مراسم به همت حزب مردم سالاری و با کمک و هماهنگی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در این همایش مجموعه استانداری از معاونت سیاسی امنیتی استانداری، مدیر کل سیاسی و فرماندار شهرستان رشت جهت برگزاری هرچه باشکوه تر و حضور تمام اقشار جامعه نهایت تلاش خود را کرده اند.

دبیر حزب مردم سالاری گیلان با اشاره به سخنرانی مصطفی کواکبیان در این همایش، بیان کرد: کواکبیان در سفری یک روزه به استان گیلان ضمن حضور در اولین سالگرد مرحوم هاشمی با آیت الله قربانی دیدار خواهد کرد و در جلسه حزب مردم سالاری و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات حضور خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: مراسم سالگرد ارتحال حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی در روز چهارشنبه از ساعت ۱۸تا ۲۰:۳۰ در مجتمع خاتم الانبیاء برگزار می شود.


تست
تست