جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ , 14 December 2018
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۰۳ ب.ظ
چاپ مطلب
امام‌جمعه ماسال:

تلاش برای شکست نظام متکی به مردم ناشی از عدم شناخت ملت ایران/ سیلی محکم ملت در انتظار فتنه استکبار جهانی و پادوهای آن است

امام‌جمعه ماسال گفت: اگر استکبار جهانی و پادوهای آن بخواهند فتنه در کشور ایجاد کنند باسیلی محکم ملت ایران مواجه خواهند شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید هادی موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت، در تبیین مثلث فعال در فتنه اخیر با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مردم قم اظهار کرد: دشمن سعی داشت تا فتنه اخیر را در سال ۹۷ در کشور ایجاد کند اما با از فرصتی که مردم معترض و به‌حق در کشور رقم زدند سوءاستفاده کرد و خسارت‌هایی را بر کشور تحمیل کرد.

وی با اشاره به اعتراضات مردم ناشی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی افزود: ما همان‌گونه که نباید اعتراضات مردم را نادیده بگیرم، اجازه هم نمی‌دهیم که دشمن از این فضا سوءاستفاده و موج‌سواری کند.

امام‌جمعه ماسال بابیان اینکه برخی در قضایای اخیر به فرموده رهبری پادوی استکبار جهانی بودند، گفت: منافقین آدم کش ۱۷ هزار نفر از مردم را به‌ناحق بر زمین ریختند و براثر فشار دولت فرانسه سعی داشتند تا حرکتی را علیه جمهوری اسلامی به انجام برسانند.

موسوی با اشاره به پول عربستان سعودی و حمایت همه‌جانبه مالی از اغتشاش‌گران برای فتنه‌جویی در ایران خاطرنشان کرد: عربستان سعودی و برخی از کشورهای خودفروخته منابع مالی فتنه گران را فراهم می‌کردند و دشمنی با جمهوری اسلامی را از افتخارات خود می‌داند و تمام تلاششان این است تا جنگی را به داخل خاک جمهوری اسلامی بکشانند.

وی با اشاره به کینه‌توزی استکبار جهانی از ایران اسلامی به دلیل نفوذ در منطقه، بیان کرد: شکست‌های متعدد استکبار جهانی در سوریه و عراق، موضوع اعلام استقلال کردستان و شکست جریان سعد حریری موجب شد تا آتش و خوی ایران هراسی استکبار و نظام سلطه فتنه‌ای را در کشور ایجاد کند.

امام‌جمعه ماسال با اذعان به سخنان کلینتون مبنی بر فعالیت پنج هزار نیروی آموزش‌دیده برای ایجاد فتنه در کشور، افزود: استکبار جهانی از همه نیروی‌های خود استفاده کرد تا نظامی که خدامحور و متکی به مردم است را شکست دهد اما هنوز ملت ایران را نشناخته است.

موسوی با اشاره به مشکلات و کم و کاستی‌ها در کشور گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب باکم و کاستی‌ها در کشور چنین اتفاقاتی در کشور نمی‌افتد بلکه یک ایرانی دلسوز باید در جهت رفع مشکلات کشور بکوشد.

وی بابیان اینکه آمریکا تصور کرده مشکلات اقتصادی در ایران ملت را از رهبری و انقلاب جدا کرده، افزود: مشکلات و ضعف‌هایی در کشور وجود دارد اما هیچ‌گاه مردم دست از آرمان‌های امام و رهبری بر نخواهند داشت.

امام‌جمعه ماسال با اشاره به خسارت‌های به بار آمده از سوی آمریکا به دلیل مداخله جویی مستقیم در کشور گفت: مردم ایران همان خالقان حماسه ۹ دی در کشور هستند و اگر استکبار جهانی و پادوهای آن بخواهند فتنه‌ای در کشور ایجاد کنند باسیلی محکم ملت ایران مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/


تست
تست