چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ , 12 December 2018
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۵:۰۵ ب.ظ
چاپ مطلب
نماینده تالش بزرگ در نشست بررسی مشکلات سد شفارود:

مدیرعامل آب منطقه‌ای پروژه سد شفارود را به تعطیلی کشانده است / لطفی نمی‌خواهد کار کند

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با بیان اینکه مدیر عامل آب منطقه‌ای گیلان پروژه سد شفارود را به تعطیلی کشانده است گفت: معلوم است که آقای لطقی نمی‌خواهند کار کنند.

به گزارش ماسال نیوز، محمود شکری نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال صبح امروز در نشست بررسی پروژه سد شفارود که با حضور کاظم لطفی مدیر عامل آب منطقه ای گیلان و مدیر شرکت ژیان (شرکت پیمانکار سد شفارود) برگزار شد اظهار داشت: کارفرمای پروژه باید بگوید که چه زمانی می‌خواهد پروژه را شروع کند و چه زمانی می‌خواهد حقوق کارگران را پرداخت کند.

مدیر عامل آب منطقه‌ای در پاسخ گفت: من یک سال است که مدیر عامل هستم در آن سه سال شما کجا بودید.

شکری در پاسخ با بیان اینکه قبل از حضور شما پروژه سد در سخت‌ترین شرایط فعال بود و تعطیل نشد اما در یک سال اخیر، شما این پروژه را به تعطیلی کشاندید.

نماینده مردم تالش بزرگ ادامه داد: در سه سال قبل از آقای لطقی پروژه سد کار کرده است اما ایشان این پروژه را تعطیل کرده‌اند.

شکری با بیان اینکه ۳۵ میلیارد تومان اسناد خزانه را با موافقت دولت برای آب منطقه‌ای گیلان گرفته است گفت: مدیرعامل منطقه‌ای باید گلوگاه‌هایی که مانع شروع پروژه سد شفارود می‌شود را مشخص کند تا این پول در این گلوگاه‌ها هزینه شود.

این نماینده مجلس در پاسخ به مخالفت‌های مدیر عامل آب منطقه‌ای با استفاده از اسناد خزانه برای حل مشکلات کارگران سد شفارود افزود: معلوم است این آقا نمی‌خواهد کار کند.

گفتنی است کارگران سد شفارود که حدود ۷ ماه حقوق معوق داشتند در طی دو هفته گذشته حدود ۱۱ روز در اعتراض عدم پرداخت مطالباتشان تحصن کردند که پس از این ماجرا حقوق ۴۵ روز آنها پردخت شد. پس از این نیز مسئولان آب منطقه ای وعده داده بودند که هر هفته بخشی از مطالبات کارگران پرداخت شود اما در هفته گذشته مبلغی از مطالبات کارگران پرداخت نشد.

 


يک ديدگاه

  1. k گفت:

    جناب شکری عزیز کاری که خودتون با دست خودتون انجام دادید حمایت از این آقا جهت مدیرکل کردن حال متوجه شدید این آقا نمخواهد کار انجام بدهد حال خواهشمندیم پیگیر باش اینا بردان چطور قبلش آقای نیکخو سرپرست کار کردش حمایتش نکردید چرا ؟

تست
تست