یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۳:۰۳ ب.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال در نشست خبری به مناسبت دهه فجر؛

۳۱۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳٫۵ میلیارد تومان به مناسبت دهه فجر در ماسال به بهره برداری می‌رسد / تدارک ویژه برنامه نشست مردم و مسئولین

فرماندار ماسال گفت: : امسال در ایام الله دهه فجر 311 پروژه با اعتبار بالغ بر 13 میلیارد و 527 میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمد جواد عامر فرماندار ماسال ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت دهه فجر ۹۶ گفت: لازم است از خبرنگارانی که خدمات دولت در دهه فجر را به نحو مناسبی منعکس می‌کنند تقدیر شود.

عامر خاطر نشان کرد: امسال در ایام الله دهه فجر ۳۱۱ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۵۲۷ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: تعداد پروژه های در دست افتتاح در دهه فجر ۹۶ نسبت به سال گذشته با رشد ۴۱ درصدی روبرو است.

فرماندار ماسال با بیان اینکه پروژه های در دست افتتاح حاصل زحمات محمود قاسم نژاد فرماندار سابق این شهرستان است، عنوان داشت: پروژه های گازرسانی، عمران شهری و روستایی، تولیدی و صنعتی، خدماتی، کشاورزی، دامداری، شیلات، تقویت شبکه های برق ، آسفالت روستایی، صنایع دستی و پروژه های گردشگری از جمله پروژه هایی است که در دهه فجر ۹۶ به بهره برداری خواهد رسید.

عامر ۲۴۶ پروژه را در راستای پروژه های اشتغالزایی مددجویان بهزیستی، کمیته و صندوق کارآفرینی امید عنوان کرد و گفت: ۳۷ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد نیز به صورت نمادین در ۲ تا ۳ واحد به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار ماسال افزود: ده‌ها برنامه فرهنگی هنری همچون رژه خودروی، رژه سوارکاران، نواختن زنگ انقلاب،  عطرافشانی مزار شهدا، محافل انس با قرآن، ویزیت رایگان و دیدار با خانواده های شهدا نیز در این دهه اجرایی خواهد شد.

عامر افزود: برنامه ای تحت عنوان دیدار مردم و مسئولین نیز در این  دهه برگزار می شود تا مشکلات مردمی خصوصا مشکلاتی که چندین اداره و دستگاه با آن درگیرند، بررسی و مرتفع شود.

فرماندار ماسال با تاکید بر حفظ حرمت ایام فاطمیه اظهار داشت: تا ۱۸ بهمن برنامه های این دهه با حفظ کامل حرمت ایام شهادت حضرت زهرا (س) برگزار خواهد شد.

عامر خدمات دولت را مربوط به نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد: همانطور که امام راحل (رض) فرمودند ما باید عملکردمان را به مردم اعلام کنیم و این کار ریا نیست بلکه وظیفه ای است بر دوش ما تا مردم دلگرم شوند.

وی در پایان گفت: عملکرد دولت مربوط به گروهی خاص نیست لذا انتظار داریم خبرنگاران و اصجاب رسانه در پوشش اقدامات انجام شده تمام تلاششان را بکار گیرند.

انتهای پیام /


ویژه ها