چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ , 12 December 2018
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۹:۴۸ ق.ظ
چاپ مطلب

مسئولان رضوانشهر باز هم خلف وعده کردند / به جای سه ماه حقوق تنها یک ماه حقوق دادند / تحصن مجدد کارگران سد شفارود

خلف وعده مسئولان بالاخره نتیجه داد و صبح امروز کارگران سد شفارود باز هم ضمن تعطیلی کار کارگاهی سد در مقابل درب ورودی شرکت تجمع کردند. 

به گزارش ماسال نیوز، کارگران سد شفارود رضوانشهر  که چندی قبل به عدم پرداخت ماه ها از حقوق خود تجمع کرده بودند و این تجمعات تا ۱۱ روز پیاپی ادامه پیدا کرد با وعده مسئولان برای پرداخت حقوق معوقه خود، کارگاه این سد را فعال کردند. مسئولان ابتدا حقوق یک ماه و نیم از معوقات کارگران را پرداخت کردند اما باز هم کارگران در روزهای بعد با خلف وعده مسئولان مواجه شدند.

در همین خصوص فرماندار رضوانشهر یکشنبه هشتم شهریور ماه وعده داده بود تا ۱۵ بهمن سه ماه از حقوق معوق کارگران این سد پرداخت شود اما این بار نیز وعده مسئولان تمام و کمال محقق نشد و روز شنبه ۱۴ بهمن تنها یک ماه از حقوق معوق کارگران پرداخت شد و علی رغم اینکه کارگران امروز دوشنبه ۱۶ بهمن نیز منتظر پیامک واریز وجه از سوی بانک بودند باز هم خبری از مابقی وعده فرماندار رضوانشهر نشد.

محمود شکری نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال نیز هشتم بهمن در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز درباره نتایج جلسه هفته گذشته‌اش (هفته اول بهمن) با مسئولان آب منطقه‌ای گیلان در خصوص سد شفارود رضوانشهر اظهار داشت: در این جلسه تصمیم گرفته شد دو ماه از حقوق کارگران سد تا پایان همین هفته (گذشته) واریز و کار پروژه نیز از ابتدای این هفته یعنی روز شنبه آغاز شود.

به این ترتیب، جلسه نماینده تالش بزرگ با مسئولان آب منطقه‌ای نیز در خصوص حقوق کارگران این سد نیز محقق نشد.

خلف وعده مسئولان بالاخره نتیجه داد و صبح امروز کارگران سد شفارود باز هم ضمن تعطیلی کار کارگاهی سد در مقابل درب ورودی شرکت تجمع کردند اما تجمع کارگران با دخالت مسئولان شرکت ژیان به داخل محوطه کارگاهی سد کشیده شده است و هم اکنون کارگران ضمن تعیلی کار در محل کارگاه تحصن کرده‌اند.

(عکس، آرشیوی است)


تست
تست