جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ , 18 January 2019
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۷:۳۰ ق.ظ
چاپ مطلب

دروغ های قشنگی که اینستاگرام به ما می گوید! +تصاویر

در واقع در اغلب مواقع این مهارت در عکاسی و انتخاب زوایای مناسب است که به افراد کمک می‌کند تصویری متفاوت و لوکس تر از واقعیت زندگی‌شان را در اینستاگرام به نمایش بگذارند.

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل از جهان نيوز، هر با که به اینستاگرام سر می زنید با انبوهی از عکس‌های خوش رنگ و لعاب و ترکیب‌بندی‌های بی عیب و نقص مواجه می‌شوید که با محیط زندگی خودتان تفاوت آشکاری دارد. شاید این فکر به ذهنتان رسیده باشد که سبک زندگی و خانه و وسایل شما تا چه حد با زندگی دوستان اینستاگرامی‌تان متفاوت است. اما واقعیت چیز دیگری است.

در واقع در اغلب مواقع این مهارت در عکاسی و انتخاب زوایای مناسب است که به افراد کمک می‌کند تصویری متفاوت و لوکس تر از واقعیت زندگی‌شان را در اینستاگرام به نمایش بگذارند. کاربران حرفه‌ای اینستاگرام به خوبی می‌دانند چطور می‌توان از دل صحنه‌های آشفته، زشت، معمولی و درهم و برهم تصاویری جذاب برای نمایش در اینستاگرام بیرون کشید.

این دگرگونیِ واقعیت در اینستاگرام را می توان نوعی دروغگویی دانست که در افراد نا مطلع، منجر به احساس عدم اعتماد به نفس، تحقیر و کاهش رضایتمندی از زندگی می‌شود. تصاویر زیر را ببینید و دروغ های اینستاگرامی را بهتر بشناسید!


تست
تست