سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ , 18 December 2018
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۹:۴۰ ب.ظ
چاپ مطلب
فرمانده سپاه ناحیه ماسال:

از حضور حماسی مردم ماسال و شاندرمن تقدیر می‌کنم / بار مسئولیت ما سنگین‌تر شد

فرمانده سپاه ناحیه ماسال ضمن تقدیر از حضور دشمن شکنانه مردم شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن گفت: حضور و حمایت مردم از انقلاب و نظام بار مسئولیت همه مقامات، مسئولان و تریبون داران را سنگین تر از گذشته کرد.

سرهنگ حمید جانباز فرمانده سپاه ناحیه ماسال عصر امروز در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز با اشاره به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن گفت: صبح امروز شاهد صحنه هایی از حضور حماسی مردم بودیم که شاید بتوان آن را در سال های اخیر کم نظیر خواند.

فرمانده سپاه ناحیه ماسال با اشاره به تلاش های دشمنان در ماه های اخیر برای ایجاد آشوب و ناامنی در کشور اظهار داشت: به راه انداختن اغتشاشات و تبلیغات عظیم رسانه ای علیه جمهوری اسلامی، نه تنها در عزم ملت در حمایت از انقلاب و آرمان هایش خللی وارد نکرد، بلکه نتیجه عکس داد و حضور حماسی مردم ر پرشورتر کرد.

جانباز با بیان اینکه دشمنان رفراندم حقیقی را باید در این سیل جمعیت جستجو کنند، خاطر نشان کرد: از مردم عزیز شهرستان ماسال که در راهپیمایی امروز در ماسال و شاندرمن حضور دشمن شکن داشتند صمیمانه تشکر می کنم.

وی در پایان گفت: حضور و حمایت مردم از انقلاب و نظام بار مسئولیت همه مقامات، مسئولان و تریبون داران را سنگین تر از گذشته کرد لذا بر ما فرض است که بیش از پیش در راه سعادت دنیوی و اخروی مردم تلاش شبانه روزی کنیم.

 

انتهای پیام /

 


تست
تست