سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ , 18 December 2018
تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۳۵ ب.ظ
چاپ مطلب
در آستانه روز مادر؛

کاروان میرزا، مهمان مادر شهیدان جنیدی می‌شود

سومین جلسه کاروان میرزا (گیلانیهای مقیم تهران) سه‌شنب، 15 اسفند 96، بعد از نماز مغرب و عشا در منزل مادر شهیدان جنیدی در پیشوای ورامین برگزار می شود. 

به گزارش ماسال نیوز،  سومین جلسه کاروان میرزا (گیلانیهای مقیم تهران) سه‌شنب، ۱۵ اسفند ۹۶، بعد از نماز مغرب و عشا در منزل مادر شهیدان جنیدی در پیشوای ورامین برگزار می شود.

بتول جنیدی، مادر شهیدان جنیدی، ۱۵ ساله بود که به عقد پسرعمویش حاج احمد جنیدی در آمد و همراه او از پیشوا در ورامین به قم رفت. حاج احمد جنیدی در حوزه‌ علمیه قم، طلبه بود. آن دو زندگی ساده‌ای را شروع کردند و صاحب چهار پسر شدند. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، احمد جنیدی امام جمعه شهرستان رودسر شد و با خانواده‌اش به آنجا رفت. با شروع جنگ تحمیلی نخست نصرالله و سپس رضا و  محمد به جبهه رفتند که هر سه شهید شدند و آخرین پسر خانواده یعنی عبدالحمید نیز بعد از جنگ و پس از مدت‌ها تحمل درد و رنج ناشی از مسمومیت شیمیایی در سال ۷۹ به شهادت رسید.

خانم جنیدی که مدیر و موسس مدرسه علمیه خواهران فاطمیه در پیشوای ورامین است، در حال حاضر هیچ فرزندی ندارد و تنها با عروسش همسرشهید محمد جنیدی زندگی می‌کند.

رهبر معظم انقلاب، بارها در رودسر و ورامین در منزل این خانواده بزرگوار حضور یافته‌اند.

گفتنی است «کاروان میرزا» جمعی متشکل از گیلانیان مقیم تهران هستند که با برگزاری جلسات در منزل بزرگان گیلانی مقیم تهران در صدد ثبت بخشی از تاریخ ناگفته این سرزمین هستند.


تست
تست