سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ , 18 December 2018
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۹۶
ساعت انتشار : ۹:۰۹ ق.ظ
چاپ مطلب
اندر خم بی‌مبالاتی برخی مسئولان؛

بلایی که بعد از ۲ ماه بر سر آسفالت روستای میله‌سرا آمد + تصاویر

عمر متوسط آسفالت در ايران در مسیرهای پرترافیک سه تا چهار سال است اما آسفالت یکی از خیابان‌های روستای میله سرا حتی 2 ماه هم دوام نیاورد!

به گزارش ماسال نیوز،  عمر متوسط آسفالت در ايران در مسیرهای پرترافیک سه تا چهار سال است. این مقدار بسیار کم‌تر از متوسط عمر آسفالت در جهان (۱۰ تا ۱۵ سال) است.

متأسفانه بلافاصله بعد از بارش سنگین باران خرابی آسفالت خیابان‌ها و ایجاد چاله‌ها و دست‌اندازهای در سطح جاده‌های کشور به وفور دیده می‌شود و این مقدار در گیلان پربارش و باران بیش از دیگر نقاط کشور است. اما امروز هدف ما بررسی آسفالت ایران، گیلان و حتی شهرستان ماسال نیست.

کمتر از دو ماه قبل خیابان شهید یعقوب دولتی در روستای میله سرا که جاده چوکا را به به جاده ماسال به شاندرمن وصل می‌کند آسفالت شد. به گفته مسئولان محلی، زیرسازی این خیابان با پیمانکار بخشداری و آسفالت آن با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بود و آسفالت این جاده در ساعت ۱۱ شب و در زیر باران صورت گرفت.

اکنون دو ماه از این اقدام گذشته است و نتیجه همه‌ی بی‌مبالاتی‌های صورت گرفته این است که درصد بالایی از آسفالت این مسیر به کلی ترک برداشته و یا به حالت شن درآمده است. ما درباره میزان هزینه کرد از جیب بیت‌المال در این پروژه قضاوتی نمی‌کنیم و منظر پاسخگویی مسئولان در این خصوص می‌مانیم اما شما با دیدن این تصاویر درباره عملکرد مسئولان محترم در این پروژه قضاوت کنید:


تست
تست