سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ , 18 December 2018
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۲۶ ب.ظ
چاپ مطلب
بخشدار مرکزی ماسال در گفتگو با ماسال نیوز:

بنیاد مسکن متولی آسفالت خیابان شهید دولتی میله سراست / برای باطل نشدن سهمیه قیر رایگان مجبور به آسفالت شدند!

بخشدار مرکزی ماسال با بیان اینکه بنیاد مسکن متولد آسفالت خیابان شهید دولتی میله سراست گفت: پیمانکار این پروژه گفته است برای از دست نرفتن قیر رایگان مجبور بوده است در آن زمان قیر ریزی کند.

محمد ابروفراخ شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز درباره وضعیت اسف بار آسفالت خیابان شهید یعقوب دولتی اظهار داشت: دستگاه اجرایی متولی برای آسفالت این خیابان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است و از محل سهمیه قیر رایگانی که نماینده محترم شهرستان زحمت کشیده و گرفته‌اند آسفالت شده است.

وی افزود: پیمانکار این پروژه آقای قلی‌زاده هستند و سه‌شنبه گذشته ایشان را به اینجا آوردیم و وضعیت پروژه را به ایشان نشان دادیم و گفتیم وضعیت آن بسیار خراب است.

بخشداری مرکزی ماسال ادامه داد: مهلت تحویل پروژه‌های آسفالت یک ساله است یعنی آقای قلی‌زاده باید ظرف یک سال این پروژه را به بنیاد مسکن تحویل دهد و در زمان تحویل نیز پروژه باید کامل و بدون نقص تحویل داده شود.

ابروفراخ گفت: آقای قلی‌زاده درباره این پروژه به من توضیح داد که در روز آسفالت من گفتم که زیرسازی پروژه خیس است و هنوز خشک نشده ولی از آنجا که در حال از دست دادن سهمیه قیر بودیم بنیاد مسکن از من خواست که این آسفالت را انجام دهم تا سهمیه قیر ما برگشت نخورد و ما به محض اینکه هوا خوب شد این پروژه را مرمت می‌کنیم.

وی تأکید کرد: وظیفه قانونی پیمانکار اصلاح و مرمت این پروژه است و پیمانکار این کار را انجام خواهد داد.


تست
تست