چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ , 20 March 2019
تاریخ انتشار : ۰۳ فروردین ۹۷
ساعت انتشار : ۳:۱۲ ب.ظ
چاپ مطلب
امام جمعه موقت ماسال:

تعصب به کالای ایرانی بسیاری از مشکلات کشور را حل خواهد کرد

امام جمعه موقت ماسال گفت: همانطور که رهبری فرمودند اگر جوانان به اندازه تیم های فوتبال به کالای ایرانی تعصب داشته باشند بسیاری از مشکلات ما حل می شود.

به گزارش ماسال نیوز؛ حجت الاسلام بهرام آزموده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ماسال ضمن تبریک سال جدید و تشریح سخنان نوروزی مقام معظم رهبری در مشهد مقدس گفت: جهت دادن به سیاست های حکومتی و توجیه افکار عمومی از جمله اهداف برشمرده شده توسط رهبری انقلاب برای انتخاب شعار سال است.

امام جمعه موقت شهرستان ماسال با تاکید بر پیگیری منویات رهبر انقلاب در حوزه اقتصادی اظهار داشت: همانطور که رهبری فرمودند اگر جوانان به اندازه تیم های فوتبال به کالای ایرانی تعصب داشته باشند بسیاری از مشکلات ما حل می شود.

حجت الاسلام آزموده با اشاره به سالروزدرگذشت شیخ حر عاملی گفت: ایشان انسان بسیار نترس و بی پروایی بود و بسیاری از احادیث معتبر را جمع آوری کردند تا امروز به دست ما برسد.

خطیب نماز جمعه ماسال با اشاره به هفتم فروردین روز هنرهای نمایشی بیان کرد: رهبر انقلاب در نشستی با هنرمندان فرمودند هنرمندان ما واقعا به دنبال این باشند که مفاهیم اسلامی را بیان کنند.

وی افزود: رهبری انقلاب در این دیدار از تماشای تئاتری درباره ایوب نبی (ع) خاطره ای نقل می کنند و می گویند من در این تئاتر چیزهایی یاد گرفتم که از این همه احادیث و روایات دریافت نکرده بودم.

امام جمعه موقت ماسال ضمن دعوت از مردم شهرستان برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف، عنوان کرد: از این فرصت برای خودسازی و به تبع آن برای نقش آفرینی در جامعه می‌توان استفاده کرد.

حجت الاسلام آزموده ضمن تقدیر از زحمات نیروهای نظامی، امنیتی و امدادگر در ایام نوروز گفت: این عزیزان در ایام نوروز زحمات زیادی را متحمل می شوند. از شهردار عزیز ماسال هم به واسطه نماسازی زیبای شهر در این روزها تقدیر می‌کنیم.


تست
تست