دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ , 29 November 2021
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۹۷
ساعت انتشار : ۱۲:۳۲ ب.ظ
چاپ مطلب
معاون فرماندار خلخال:

محور پونل باز است/ مردم شایعات را باور نکنند

معاون فرماندار شهرستان خلخال گفت: محور خلخال به پونل باز است و مردم شایعات فضای مجازی را در این خصوص باور نکنند.

به گزارش ماسال نیوز، احمد قنبری امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل، با اشاره به شایعات نادرست در فضای مجازی در خصوص مسدود بودن جاده پونل به خلخال، اظهار کرد: محور خلخال به پونل باز است و مردم و مسافران شایعات فضای مجازی را در این خصوص باور نکنند و با آرامش خاطر از حضور در این جاده زیبا و طبیعت بهرای آن لذت ببرند.

وی گفت: تمامی محورهای مواصلاتی به شهرستان خلخال در مسیر شماره یک اردبیل به خلخال، سرچم به خلخال ، خلخال به اسالم و پونل به خلخال باز و هیچ مشکلی وجود ندارد.

معاون فرماندار شهرستان خلخال تصریح کرد: این شایعات ضربه به گردشگری منطقه بوده و با قطعیت و اطلاع کامل از مسیر خلخال به پونل اعلام می‌داریم که این محور یکی از مسیرهای میانبر به استان گیلان از طریق شهرستان رضوانشهر است و قطعا کانال‌های تلگرامی با این شایعات موجبات سرگردانی مسافران عازم خلخال شده‌اند.

قنبری افزود: طبق اعلام پلیس راه و راهداری وحمل ونقل جاده‌ای هیچ ریزش سنگ و هیچ مسدودی در مسیر تا کنون در جاده پونل گزارش نشده است و قطعا این کار ناشایست در شبکه مجازی پیگرد قانونی را به دنبال خواهد داشت.

وی از مسافران و گردشگران دور دوم سفرهای نوروزی خواست تا اطلاعات مربوط به راه‌های استان اردبیل را از طریق مجاری قانونی و رسانه‌های رسمی دریافت کنند و به هیچ شایعه‌ای در این زمینه توجه نکنند.


تست
تست