جمعه ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ , 22 March 2019
تاریخ انتشار : ۱۴ فروردین ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۴۳ ب.ظ
چاپ مطلب

نماینده رشت درباره رانت تحصیلی خود شفاف‌سازی کند

نماینده رشت در حالی انگشت اتهام مفاسد اقتصادی را به سوی دفتر رهبر انقلاب دراز کرده است که خود هنوز بصورت روشن و صریح درباره اتهام استفاده از رانت برای تحصیل در مقطع دکتری خود شفاف‌سازی نکرده است.

به گزارش ماسال نیوز، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در حالی انگشت اتهام مفاسد اقتصادی را بدون ارایه یک برگ سند به سوی دفتر رهبر انقلاب دراز کرده است که خود هنوز بصورت روشن و صریح درباره اتهام استفاده از رانت برای تحصیل در مقطع دکتری خود شفاف سازی نکرده است.

نماینده رشت در گفتگو با رویداد ۲۴ با بیان اظهاراتی عجیب گفته است: «فساد در ساختار کشور دامنه‌دار شده و جا خشک کرده و من هیچ امیدی ندارم که این قانون (طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان) بتواند جلوی این حجم فساد را بگیرد».

وی افزوده است: “چه خوب است که مبارزه با فساد از دفتر خود رهبری شروع شود و من فکر می‌کنم اگر این اتفاق بیافتد و سپس در قوه قضاییه با فساد مبارزه شود و پس از آن قوه مجریه به پالایش فساد در درون خود بپردازد حداقل دستاوردی که از آن حاصل می‌شود “اعتمادسازی” در جامعه است.”

این در حالی است که این نماینده مردم رشت خود متهم به استفاده از رانت در تحصیل مقطع دکتری خود است. در همین خصوص رضا جمشیدی چنازی عضو هیأت علمی دانشکده فنی دانشگاه گیلان و استاد رهنمای جعفرزاده در مقطع دکتری در سال ۹۲ ضمن نامه‌ای خطاب به رئیس دانشگاه گیلان ضمن تأیید عدم ورود جعفرزاده به دانشگاه گیلان بدون حضور در آزمون دکتری با استفاده از رانت در خصوص انتقال وی به دانشگاهی دیگر مخالفت می کند:

محتوای این سند منتشر شده در شبکه های اجتماعی و اینترنت هر چند مورد تأیید و یا رد این پایگاه خبری نیست اما لازم است تأکید کنیم نماینده محترم رشت قبل از اینکه به فکر شفاف سازی در دیگر نهادها و سازمان ها باشد خود درباره حواشی پیرامونی باید برای وکلایش شفاف سازی کند. وی همچنین باید درباره مسائل مطرح شده در شبکه اجتماعی تلگرام درباره برداشت بی رویه شن در برخی مناطق شهرستان رشت منتسب به …. شفاف سازی کند تا برای مردم اعتمادسازی صورت گیرد.


تست
تست