سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ , 20 August 2019
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۹۷
ساعت انتشار : ۷:۲۰ ب.ظ
چاپ مطلب

سوتی جالب در نشست “پیام‌رسان‌های بومی” +عکس

به گزارش ماسال نیوز؛ نشست «چرا پیام‌رسان بومی» ۲۱ فروردین با حضور ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی و سیدمرتضی موسویان، رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. این نشست ضمن این که به ابعاد مختلف چرایی استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی پرداخت، حواشی نیز در پی […]

به گزارش ماسال نیوز؛ نشست «چرا پیام‌رسان بومی» ۲۱ فروردین با حضور ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی و سیدمرتضی موسویان، رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

این نشست ضمن این که به ابعاد مختلف چرایی استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی پرداخت، حواشی نیز در پی داشت. در این جلسه بنری با موضوع “#چرا_ پیام _رسان_ بومی” پشت سر مقاماتی که به این جلسه دعوت شده بودند نصب شده بود که برخلاف محوریت جلسه آدرس تلگرامی روی آن نوشته شده بود؛ موضوعی که در شبکه‎های اجتماعی با واکنش‌هایی همراه بود و مورد توجه کاربران قرار گرفت.

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور در این نشست گفته بود: درصدد هستیم با تقویت و ارتقای زیرساختهای لازم، از سکوی پیام‌رسان‎های خارجی به داخلی کوچ کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران


تست
تست