چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ , 20 March 2019
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۰۵ ق.ظ
چاپ مطلب
پاسخ به شایعات؛

ماجرای سخنرانی آیت الله علم الهدای برای شاه چیست

جامعه روحانیت مبارز در سال ۵۶ و حدود یکسال پس از ضبط این فیلم تاسیس شد و هیچکدام از موسسین آن یا هیچ یک از چهره های شناخته شده سیاسی یا مذهبی کشور در فیلم مشاهده نمی شوند!

⛔️ متن شایعه ⛔️

” [۱]سخنرانی علم الهدی در سال۱۳۵۴در مشهد ببینید چه جوری رنگ عوض کرده ریا کار!! در مقابل خدمات شاهنشاه آریا مهر سر تعظیم و تسلیم در این مکان مقدس فرود می‌آوریم و… !

[۲]فیلم کامل ستایش جامعه روحانیت از شاه دوسال قبل از انقلاب ! ”

🔴 در پاسخ به شایعه
“ویدئوی تجلیل آیت الله علم الهدی/ جامعه روحانیت مبارز، از شاه !!” :

۱️⃣ همزمان با اولین انتشار این ویدئو در ۲۶ دی۹۶ در برنامه تونل زمان شبکه من و تو، شایعه ای با مضمون “ستایش جامعه روحانیت مبارز از شاه” منتشر و اخیرا هم با عنوان تجلیل آیت الله علم الهدی از شاه، باز نشر شده است!
yon.ir/rhnt2
۲️⃣ جامعه روحانیت مبارز در سال ۵۶ و حدود یکسال پس از ضبط این فیلم تاسیس شد و هیچکدام از موسسین آن یا هیچ یک از چهره های شناخته شده سیاسی یا مذهبی کشور در فیلم مشاهده نمی شوند!
yon.ir/rhnt1
۳️⃣ در مقایسه تصویر سخنران ویدئو و تصویر سال ۵۴ آیت الله سیداحمد علم الهدی نیز هیچ شباهتی میان این دو نفر مشاهده نمی شود!
yon.ir/rhnt3
۴️⃣ حاضران در فیلم، افرادی هستند که امام خمینی آنها را “آخوندهای درباری” می خواند و همواره بر خسارات این عده به اسلام تاکید داشتند و قبلا نیز به شایعه ای در مورد چنین افرادی پاسخ داده ایم.
yon.ir/rhnt4
SHAYEAAT.ir/post/96
۵️⃣ در همان زمان که این افراد در حال تملق گویی شاه بودند، به گواه تاریخ و اسناد ساواک، دسته دیگری از روحانیون در حال مبارزه با رژیم شاه و در شکنجه گاه ها و زندانها بودند!
yon.ir/rhkt5
yon.ir/rhkt6

🌷حق جو و حق طلب باشیم🌷

💻 در سایت ما :
SHAYEAAT.ir/post/1233


    همچنین بخوانید :

تست
تست