جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ , 18 January 2019
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۹۷
ساعت انتشار : ۱۰:۴۶ ب.ظ
چاپ مطلب
عضو سابق شورای شهر شاندرمن نوشت؛

یک گروه سیندرلای مدعی با کمترین شایستگی‌ها در بعضی مسئولیت‌های شهرستان ماسال خودشان را تحمیل کرده‌اند

بیژن شعبانی عضو سابق شورای اسلامی شهر به آنچه فضا سازی و تخریب رسانه‌ای علیه خود در برخی کانال‌ها دانسته است پاسخ داد.

به گزارش ماسال نیوز، بیژن شعبانی عضو سابق شورای شهر شاندرمن درباره مسائل اخیر مطرح شده پیرامون سخنانش در مسجد جامع شاندرمن نوشت:

صدای من صدای حق‌طلبی یک شهروند شاندرمنی بود که دلش برای اتحاد مردم شریف شهرستانش می‌تپد

می‌گویند وقتی ملانصرالدین کتک می‌خورد بعد از ۲۴ ساعت جای کتک‌خورده‌اش از درد می‌سوخت حالا حکایت بعضی از دوستان همان حکایت ملأ است، بعد از گذشت مدت‌ها از یک انتقاد به عنوان یک شهروند، تازه از خواب بیدار شدند و پاسخ انتقاد بنده را دادند!!! و بعضی کانال‌ها هم بدون نام و نشان نویسنده سعی کردند صحبت‌های حقیر را تفرقه‌انگیز جلوه دهند. البته اون مطالب از نظر این‌جانب ارزش پاسخ نداشت و وارد نشدم اما اخیراً شخصی (م – ف) نامه‌ای دلبرانه برای بخشدارش بقول خودش رفیق چهل‌ساله‌اش نوشته که در اون نامه جسارت‌هایی را مرتکب شده (مطلب انتقادی بنده را خنده‌آور – این‌جانب را فرصت‌طلب – فاقد هوش- تضییع کننده بیت‌المال – و در آخر هم جیب‌بر) و دوستش را مدیر و کوشا و ناجی مردم و در آخر خودش و دوستانش را پیش‌مرگ فرماندار محترم و سپر تبرهای پرتاب شده دانسته و انتقاد کرده که دیگران در کنار ایشان نباشند.

اون شخص گفته از خواندن مطلب من خندیدند و به پسر دلبندش وصیت کرده که فرصت‌طلب نباشد!!! باید به این عزیز گفت که به عمل کار برآید. بهتر بود نمی‌گفتی و عمل می‌کردی تا از عملکرد شما پسر عزیز شما می‌آموخت!!! البته خنده پسرتان به خاطر جوکی بود که برایش تعریف می‌کردی بوده چون اون شاه پسر میدونه یک فرصت‌طلب دارِ بخش میگه فرصت‌طلب نباش!!! البته خنده شما هم تعجب نداره دوست من شما سالهاست که دارید به ریش جوانان و تحصیلکرده ها و اقشار مختلف مردم می‌خندید!!! یک گروه سیندرلا مدعی متولی بودن یک جریان فکری سیاسی در شهرستان هستند و با نداشتن کمترین شایستگی‌ها در بعضی جاها خودشان را تحمیل کردند و همچنان عادت به سهم خواهی دارند.

دوست من بنده در زمان آقای قاسم نژاد بودم البته هم رسانه‌ای بودم و هم حضوری انتقادی داشتم دوستان را ارجاع می‌دهم به خبر تاریخ ۹ تیر ۹۴ سایت ماسال نیوز تا بدانند، بهتر است دوستان اهل مطالعه بوده و بدون مطالعه حرف نزنند و نیز از دوست چهل ساله خود بپرسند در خصوص بعضی مسائل چقدر چالش داشتیم ولی کمتر رسانه‌ای می‌کردیم بخاطر اینکه فکر می‌کردیم با انتقاد خودشان را اصلاح می‌کنند و همیشه دوست شما را از عمکرد تفرقه‌انگیز که به‌حساب خودش زیرزیرکی انجام می‌دادند بر حذر می‌داشتیم.

البته که در زمان آتش‌سوزی در شاندرمن بنده حضور داشتم و آتش‌سوزی در ماسال و شاندرمن نه قصوری از فرماندار است نه از بخشدار و نه قابل پیش‌بینی و انتقاد بنده از مصاحبه شخصی که گفته بود چرا فرماندار آتش‌سوزی را پیش‌بینی نکرده بود، بوده است که بعضی‌ها برداشت اشتباه نمودند.

در خصوص بی‌آبی و مدیریت دوست شما من چیزی نمی‌گویم خود مردم شاندرمن قضاوت می‌کنند و بنده هم کشاورزم و مزرعه دارم اگر تلاش میراب شاندرمن و مردم نبود مدیریت نابغه‌ای بعضی از مسئولین فقط گره در کار مردم می‌زد تا گشایش، و مدیریت در زمان انتخابات در شاندرمن هم اصلاً خیلی نابغه‌ای بود …

هرگز ادعای عقل و هوش بیشتر از دیگران را نداشته‌ام و اگر هم در انتخابات شرکت کرده‌ام و رأی مردم را گرفته‌ام این کار نه تنها کار سبکی نیست بلکه بالاترین افتخارم همیشه در زندگی خواهد بود که مورد تأیید و اعتماد مردم شریف شهرم بوده‌ام و سه دوره به‌عنوان نماینده مردم شهرم در شورا حضور داشتم دوست عزیز کار خدمت به مردم با دلقک‌بازی بسیار متفاوت است برای من جای سؤال است که هر دوره بعضی دوستان زمزمه اومدنشان در صحنه انتخابات شورا هست ولی در نهایت از ترس جرئت حضور در صحنه را ندارند مثل اینکه نسبت به وزن سیاسی خود آگاهی دارند که جایگاهی در بین مردم ندارند.

خیلی جالب هست در خصوص زمین مدرسه‌ای صحبت به میان آمده و حرف از تضییع بیت‌المال و زمین مدرسه شده است عجب اگر این ادعا درست باشد به جای پاسخگو بودن!!! چطور از دیگران طلب پاسخ دارند؟ این موضوع به کدام مدیران و چه کسانی به‌جز خودشان مربوط می‌شود؟ آیا با متصرفین زمین دادگاه هم رفتند؟ نتیجه چی بوده؟ آیا ناتوان از دفاع از بیت‌المال بوده‌اند؟!! یا نه معامله‌ای در کار بوده است؟!! بهتر است همان مصوبه شورای آموزش‌وپرورش دنبال شود تا اصل قضایا روشن شده و مردم هم در جریان قرار بگیرند که چگونه افرادی خودشان را فرهنگی و هنری می‌دانند به دنبال سوء استفاده از یک جریان انحرافی برای کوبیدن دیگران هستند لازم به ذکر است که بنده به‌جز زمین ساختمانی که در آن زندگی می‌کنم و زمین ارثی پدری‌ام هیچ جا نه زمین و نه مغازه و نه… دارم. گویا از طریق مراجع قانونی ناتوان از محکوم کردن متصرف زمین شده‌اند دست به فضاسازی و سوء استفاده از احساسات پاک دانش آموزان و شورای دانش‌آموزی شده‌اند و از طریق غوغا سالاری که روشی نادرست و فاقد نتیجه مطلوب است دارند قضیه را دنبال می‌کنند متاسفم!!!

عجب اینکه حرف از هزینه برای اصلاحات را به تبعات برای کشور مرتبط دانسته‌اند که از بی‌سوادی مطلق عزیزان حکایت دارد!!! در زمان انتخابات در مناظره در تلویزیون رئیس‌جمهور محبوب به شوخی در جواب به مجری محترم گفت: تو کجا بودی؟ حالا از دوست خوبم می‌پرسم: تو کجا بودی؟

در خصوص نظام می‌پرسند کدام نظام آخه نظام‌های مختلفی وجود دارد؟!!! مگر غیر نظام جمهوری اسلامی ایران این افراد به نظام دیگری هم اعتقاد دارند؟!!! البته رفتارشان کمی شک‌برانگیز می‌نماید وگرنه این‌گونه سؤال نمی‌کردند جهت اطلاع این دوستان عرض می‌شود منظورمان نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و ما فقط سرباز این نظام هستیم.

ما دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس بعضی‌ها را، بروید پای صحبت هنرمندان بنشینید در خصوص خیلی مسائل حرف‌های زیادی دارند و بعد ادعای اینها را بشنوید.

می گویند ما جلوی فرماندار هستیم تا تبر پرتابی احتمالی بما برخورد کند پس اون صورت‌جلسه علیه فرماندار و ارائه آن به بعضی جاها را حتماً افرادی از فضا آمدند نوشتند و امضا دوستان شما را هم جعل کردند و یا معنی حمایت از یک شخص تعریفش عوض شده و نوشتن صورت‌جلسه علیه آن حمایت محسوب می‌شود این تناقضات در گفتار و رفتار تابحال زیاد بوده ولی تا به حد ضایع دیگه نبوده است. بنظر من نیاز نیست کسی پیش‌مرگ کسی باشد فقط شر نرسانند و دست از سهم خواهی و انحصارطلبی بردارند جای قدردانی است.

البته همین عزیز در یک متن کاملاً جاهلانه به نماینده شهرستان هم حمله‌ور شده بود که جواب دندان‌شکن رئیس دفتر محترم نماینده مواجه شده و رسوا شد من فکر کردم دیگر به این زودی‌ها از مقر خود بیرون نخواهد خزید.

و اما کانال‌هایی صحبت‌های این حقیر را در فضای مجازی تفرقه‌انگیز جلوه دادند اصلاً نیازی به پاسخ ندیدم ولی چون حالا دست به قلم شدم خواستم اشاره‌ای داشته باشم بد نیست. متنی با نویسنده ناشناس در کانال‌های وابسته نشر داده شد که اشاره به دو مطلب بیان شده در مسجد جامع شاندرمن بود یکی قضیه سه روستا بود که هدفم به هیچ وجه تفرقه‌انگیزی نبود بلکه خواستم یک عمل ناشایست و تفرقه‌انگیز که از افکار ناصحیح و تبعیض‌آمیز افرادی نشات گرفته است پرده بردارم و چهره اونها را برای مردم نشان بدهم صحت تمامی گفتار من در مستندات مختلف و نقشه قبل از شهرستان شدن و نامه‌نگاری‌های بعد شهرستان شدن و غیره موجود است و یک موضوعی که دیگر به فراموشی سپرده شده بود بعضی‌ها با حمایت پشت پرده باز آن را زنده کرده و عملی تفرقه‌انگیز را مرتکب شدند و در خصوص غار آویشو هم فرماندار محترم و هم نماینده محترم و هم مردم شریف به‌درستی گفتار حقیر صحه گذاشته و حتی نماینده محترم در سخنرانی روز مبعث اشاره داشتند تأکید به آسفالت از سمت شاندرمن داشتند و مشخص شد که مسیر شاندرمن مسیر اصلی است و باید درست شود و اعتبار شش کیلومتر در این مسیر هزینه گردد حرف‌های بنده صدای حق‌طلبی یک شهروندی دلسوز که دلش فقط برای اتحاد مردم عزیز شهرستانش می‌تپد و از عملکرد مرموز تفرقه‌انگیز بعضی‌ها پرده برمی‌دارد بود. و من معتقدم که مردم شریف ماسال و مردم بزرگ شاندرمن جز دل‌بستگی به یکدیگر هرگز به چیز دیگری نمی‌اندیشند و با این تعداد افراد انگشت‌شمار که تفکر برتری‌جویی دارند اصلاً موافقتی ندارند و بیزارند که متأسفانه بعضیهاشون نصیب مردم شاندرمن شده است امیدوارم که اشخاصی با تفکر باز و بزرگ‌منشی و به دور از دوز کلک و مرموزی گری نصیب مردم شاندرمن گردد که دلسوز واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم و شاندرمن عزیز باشد.

 

عاشق خاک پاک شاندرمن

بیژن شعبانی


3 ديدگاه

 1. یک شاندرمنی دلسوز گفت:

  سلام بر مهندس عزیز
  متاسفانه افرادی با اندیشه های برتری جویی در حال تفرقه هستند

  و افراد خالص و خدمتگزاری چون شما که اندیشه پست انها را برملا میسازید دچار حمله میکنند

  البته چیز عجیبی نیست!!
  از انها انتظار میرفت که اینگونه عمل کنند زیرا ذات انها همین است و جز این نیست

  و عملکرد شما و صحبتتان در مسجد صرفا بیان عملکرد تفرقه انگیز بودن کارها و اقدامات برخی از افراد بوده است که با تبعیض جاهلانه باعث شده اند بودجه ای که حق شهر زیبای شاندرمن بوده است به خارج از شاندرمن هزینه شود

  بسیار به شما علاقه دارم و معتقدم حتی مردم ماسال هم به حرف شما با حسن نیت نگاه کرده اند اما عده ای قلیل مریض دل را نمیتوان اصلاح کرد

  همان بهتر که در گمراهی خود سرگردان باشند

  کار شما بسیار خوب و با ارزش بوده است

 2. فومنی گفت:

  ماسال سلبریتی سیاسی خیلی داره .

 3. شهروند ماسالی گفت:

  مهندس شعبانی خیلی دوستانه به شما پیشنهاد میشود در هرمقطعی درهر پستی هستیدخدمتگزار خوبی باشیدآنوقت قیاس عملکردتان بادیگران موئد صداقتان خواهد بود!! وگرنه این هیاهو به پا کردن منطقی نیست البته درمورد ضعف تعدادی ازمسئولین در این دولت هیچ شکی نیست

تست
تست