چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ , 08 December 2021
تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۹۷
ساعت انتشار : ۲:۱۵ ب.ظ
چاپ مطلب

ماجرای ۱۲ میلیارد پولی که در حساب سلبریتی‌ها خاک می‌خورد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با توجه به وضعیت نامناسب زلزله‌زدگان از سلبریتی ها درخواست کرد هر چه سریع تر وضعیت پول های جمع آوری شده را تعیین تکلیف کنند.

به گزارش ماسال نیوز؛  سیدقاسم جاسمی در مورد کمک های مردمی جمع آوری شده برای زلزله زدگان کرمانشاه با انتقاد از اینکه کمک های مردمی هنوز تعیین تکلیف نشده است، گفت: بر اساس گزارش ارائه شده از سوی استاندار کرمانشاه در نشست مشترک با اعضای کمیسیون اصل ۹۰ و نمایندگان استان کرمانشاه ۶۳ میلیارد تومان کمک های مردمی در اختیار هلال احمر، ۲ تا ۲٫۵ میلیارد تومان کمیته امداد، ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان زیباکلام، ۸٫۵ میلیارد تومان علی دایی و ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خانم کلباسی قرار دارد.

سلبریتی‌ها  سریع تر وضعیت پول های جمع آوری شده را تعیین تکلیف کنند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، با توجه به وضعیت نامناسب زلزله زدگان از سلبریتی ها درخواست کرد هر چه سریع تر وضعیت پول های جمع آوری شده را تعیین تکلیف کنند و افزود: استاندار معتقد بود زیباکلام طرحی را ارائه کرده و هنوز عملیاتی نشده؛ وی به دنبال اجرای سیستم فاضلاب در یک روستا و همچنین راه اندازی شبکه برق سلول های خورشیدی در روستاها است که هزینه زیادی می‌طلبد و هنوز اقدامی در این ارتباط انجام نشده است.

وی ادامه داد: بر اساس اظهارات استاندار، علی دایی تاکنون کار خاصی انجام نداده و خانم کلباسی حدود ۵۲ خانه را شناسایی و قرار است بعد از پرداخت تسهیلات بازسازی هزینه باقی مانده را پرداخت کند؛ در مجموع این کمک ها نسبت به اقداماتی که باید در مناطق زلزله زده انجام شود کافی نیست.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به خانه ملت گفت: با توجه به وضعیت نامناسب زلزله زدگان از سلبریتی ها درخواست و تقاضا داریم هر چه سریع تر وضعیت پول های جمع آوری شده را تعیین تکلیف کنند تا با آنها بتوان وضعیت نابسامان زلزله زدگان را سامان بخشید.

منبع: فارس

تست
تست