جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ , 22 February 2019
تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۲۷ ب.ظ
چاپ مطلب
ضمن نامه ای خطاب به شرکت گاز گیلان صادر شد؛

حکم دیوان عدالت اداری برای بازگشایی جایگاه حسام شاندرمن + سند

رئیس شعبه 14 دیوان عدالت عداری ضمن حکمی که 27 فروردین ماه سال جاری تنظیم شده است دستور قطعی بازگشایی جایگاه سی ان جی حسام شاندرمن را صادر کرد.

به گزارش ماسال نیوز، مرتضی فردی رئیس شعبه ۱۴ دیوان عدالت عداری ضمن حکمی که ۲۷ فروردین ماه سال جاری تنظیم شده است دستور قطعی بازگشایی جایگاه سی ان جی حسام شاندرمن را صادر کرد. در این حکم آمده است:

با توجه به فلسفه وضع دستور موقت که یک تصمیم شکلی و فوری بوده و توجها به اینکه از لحاط ماهیتی دلالت بر ذیحق بودن شاکی ندارد لکن با توجه به مفاد دادخواست تقدیمی و مستندات پیوست آن نظر به اینکه فعل مشتکی عنه سبب ورود خسارت می گردد و جبران آن غیر ممکن و متعسر خواهد بود بنابراین شعبه با احراز ضرورت و فوریت موضوع با استناد به ماده ۲۵۵ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری دستور موقت بر توقف اجرای رأی مذکور در خصوص قطع انشعاب گاز صادر و اعلام می دارد این دستور قطعی است.

همچنین مهدی آب نیکی مدیر دفتر ۱۴ دیوان عدالت اداری در نامه ای که روز گذشته خطاب به شرکت ملی گاز استان گیلان ارسال کرده است خواستار توقف عملیات قطع گاز جایگاه حسام شاندرمن شده است. در این نامه آمده است: در خصوص قطع انشعاب گاز جایگاه سی ان جی مربوط به آقای حسین نجومی حسب دستور ریاست شعبه مقتی است نسبت به توقف عملیات اجرایی اقدام نمایید در غیر این صورت مستنکف ظرف مهلت یک هفته جهت اداری توضیحات در این شعبه حضور یابد.


تست
تست