شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , 16 February 2019
تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۹۷
ساعت انتشار : ۲:۰۱ ب.ظ
چاپ مطلب
معاون فرماندار ماسال:

۱۰ها برنامه‌ی فرهنگی به مناسبت سوم خرداد و ارتحال امام در ماسال برگزار می‌شود

معاون فرماندار ماسال از برگزاری 10ها برنامه ی فرهنگی و مسابقات هنری و ورزشی به مناسبت سالروز حماسه ی سوم خرداد و همزمان با ایام ارتحال امام خمینی (ره) در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز، قربان خوشحال در جلسه‌ی ستاد گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و ایام ارتحال امام خمینی (ره) شهرستان ماسال با بیان اینکه حماسه سوم خرداد، یکی از پر افتخارترین دستاوردهای تاریخ کشور محسوب می شود، افزود: همین پیروزی ها و جانفشانی شهدای عزیز موجب شده است که امروز آمریکا و اسرائیل غاصب از دستاوردهای کشورمان و جایگاه منطقه ای ما حراس داشته باشند.
وی با اشاره به در پیش بودن ایام ارتحال امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: سربلندی امروز نظام جمهوری اسلامی در تمامی دنیا با اندیشه ی بلند و مجاهدت های امام راحل محقق گشته است.
معاون فرماندار ماسال با اشاره به برنامه های پیش بینی شده جهت سالروز حماسه ی سوم خرداد و ایام ارتحال امام خمینی (ره) اظهار داشت: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برنامه های مختلف فرهنگی شامل پیاده روی عمومی، گلباران مزار شهداء، برگزاری محفل انس باقرآن و دیدار و سرکشی از خانواده شهداء در سطح شهرستان تدارک دیده شده است.
خوشحال ادامه داد: همچنین همزمان با بیست و نهمین سالروز عروج عارفانه معمار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین پانزده خرداد ،علاوه بر برگزاری برنامه های بزرگداشت امام راحل در سطح شهر ها و روستاها، مسابقه ی وصیت نامه امام (ره) ، مسابقه نقاشی ۲۹ متری با موضوع امام راحل و قیام ۱۵ خرداد ، برگزاری شب شعر و ده ها برنامه ی دیگر با همکاری ادارات و نهادهای شهرستان اجرایی خواهد شد.


تست
تست