شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , 16 February 2019
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۹۷
ساعت انتشار : ۷:۲۱ ب.ظ
چاپ مطلب
رئیس صنعت، معدن و تجارت ماسال:

رئیس اتاق اصناف ماسال با برگزاری انتخابات داخلی انتخاب می‌شود

رئیس صنعت، معدن و تجارت ماسال گفت: رئیس اتاق اصناف شهرستان با برگزاری انتخابات داخلی در هیأت رئیسه اتاق انتخاب خواهد شد.

محمدرضا روحانی منش عصر امروز در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز ضمن تقدیر از اعضای هیأت اجرایی و نظارت انتخابات اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف ماسال اظهار داشت: خوشبخانه انتخابات در کمال آرامش و صحت برگزار شد و همه روسای اتحادیه‌ها کمال همکاری را با ما داشتند.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار انتخابات هیأت رئیسه اتاق اصناف بصورت الکترونیک در ماسال برگزار شد افزود: به دلیل تعداد بیشتر اصناف توزیعی، سه نفر از اعضای هیأت رئیسه از اتحادیه‌های توزیعی و دو نفر از اتحادیه‌های تولیدی انتخاب شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماسال با بیان اینکه انتخابات داخلی هیأت رئیسه اتاق اصناف ماسال پس از بررسی شکایات احتمالی و نام نویسی نامزدها برگزار می‌شود گفت: سه روز مهلت بررسی شکایات احتمالی است و پس از این تا ۱۰ روز مهلت ثبت نام برای اعضای برای ریاست اتاق اصناف خواهد بود.

روحانی منش در پایان اظهار کرد: فردی که بیشترین آرا را کسب کرده است رئیس اتاق اصناف نیست بلکه برای مشخص شدن ریاست اتاق باید انتخابات داخلی هیأت رئیسه برگزار شود. البته انتخاب رئیس اتحادیه ها مطابق این روال برگزار می‌شود و افراد با بیشترین آرا رئیس اتحادیه خودش می‌شود اما در اتاق اصناف، رئیس اتاق با انتخابات داخلی انتخاب می‌شود.

گفتنی است و تجارت شهرستان با حضور مسئولان نظارتی برگزار شد. بر این اساس، آقایان بهزاد یعقوبی، هادی رشیدی، عظیم حقیقت، سید علی صفوی و شهرام جمال به عنوان اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان ماسال انتخاب شدند. به این ترتیب ۴ نفر از اعضای سابق هیأت رئیسه اتاق اصناف ماسال ابقا شدند و سید علی صفوی به عنوان عضو جدید این هیأت انتخاب شد.

 

 

 

 


تست
تست