جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ , 22 February 2019
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۹۷
ساعت انتشار : ۱۰:۱۴ ق.ظ
چاپ مطلب
کاسیاس:

بازی با ایران بهترین فرصت افزایش گل است!/ دخه‌آ نگرانم کرد

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا درباره عملکرد دخه‌آ در اولین بازی اسپانیا در مرحله گروهی گفت: متاسفانه دخه‌آ نگرانم کرده است.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از مشرق،  ایکر کاسیاس دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا که حتی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مدعی و منتظر بود، اکنون به عنوان یک کارشناس و البته یک پیشکسوت فوتبال اسپانیا که جایگاه مردمی قابل تاملی نیز دارد، به شدت نگران عملکرد همتای خود است.

ایکر کاسیاس در ارزیابی بازی اسپانیا مقابل پرتغال گفت: ببینید قرار نیست به سراغ مشکلات و حواشی تیم ملی بروم، همه ما می دانیم که سرمربی تیم اخراج شد، کادر فنی با سرمربی تازه، هماهنگ نشده بود، بازیکنان کمی گیج بودند و البته مقابل پرتغال بسیار احساسی بازی کردند، و یا این که در آن سوی میدان نام رونالدو مطرح بود، من با هیچیک از این چیزها کاری ندارم و فقط می گویم که دخه‌آ خوب کار نکرد و مقصر بود.

کاسیاس ادامه داد: روند بازی طوری بود که اگر دروازه بان تیم بهتر ظاهر می شد، برنده بازی بودیم، گاهی دروازه بان تیم بسیار خوب است و تیم آنقدر بد بازی می کند که دیگر نمی شود از دروازه بان تیم انتظار بیشتری داشت و فقط باید از او تشکر کرد اما دخه‌آ در بازی برابر پرتغال هرگز خوب نبود و من از نوع عملکرد او به شدت شگفت زده شدم.

ایکر کاسیاس افزود: اسپانیا در بازی بعدی خود مقابل ایران باید مثل همیشه بازی خودش را ارایه بدهد اما حالت تهاجمی خود را افزایش داده و به گلهای زده بیشتر فکر کند. بازی رودر رو مهم است اما گل زده را نباید دست کم گرفت و بازی برابر ایران فرصت مناسبی است برای جبران تساوی در بازی اول.

وی درباره عملکرد دخه‌آ نیز خاطرنشان کرد: واکنش سریع دخه‌آ چیز جدیدی نیست و او مثل همیشه خوب بود اما منظور من عملکرد دخه‌آ در میدان جام جهانی است، در چنین میدانی قرار نیست فقط خوب باشی، باید فوق العاده باشی و دخه‌آ هرگز اینگونه نبود.


يک ديدگاه

  1. شهرام گفت:

    انگار کاسیاس به برد ایران برابر اسپانیا فکر هم نمی کند و بیشتر به باخت فاجعه آمیز تمرکز کرده است .

تست
تست