پنج شنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ , 25 April 2019
تاریخ انتشار : ۰۵ تیر ۹۷
ساعت انتشار : ۲:۰۳ ق.ظ
چاپ مطلب

بلوار ماسال و شاندرمن به هم وصل می شود

فرماندار ماسال در جلسه شورای ترافیک شهرستان از شهرداریها خواست هر چه سریعتر تمهیدات لازم برای اجرایی کردن نصب بلوار از ماسال تا شاندرمن را فراهم کنند.

به گزارش ماسال نیوز  محمد جواد عامر همچنین از اداره راه و بخشداران بخش مرکزی و شاندرمن خواست طی همکاری با پلیس راهور، مناطق حادثه خیز روستایی را شناسایی و در مواردی که نیاز است برای برطرف نمودن آنها از ظرفیت دهیاران استفاده نمایند.

رئیس شورای ترافیک ماسال همچنین با انتقاد از مصوبه شورای ترافیک شهرستان  در خصوص فعالیت ۱۱ تاکسی از تاکسی های ماسال در مسیر ماسال به صومعه سرا، گفت: درباره چنین موضوعی باید شورای ترافیک استان تصمیم گیری کند و امروز اگر حادثه ای در این خط صورت گیرد ممکن است  بیمه مسئولیت خسارت آن را متقبل نشود.
فرماندار ماسال در ادامه و در خصوص معضلات مربوط به سد معبر گفت: متاسفانه این مشکل به دلیل شرایط اقتصادی و بیکاری به مشکلی سراسری تبدیل شده اما این موضوع دلیلی برا این نیست که قانون در این زمینه اجرا نشود.
محمد جواد عامر گفت : متاسفانه برخی کسبه حتی از پیاده رو نیز عبور کرده و درست در داخل خیابانها وارد شده اند، که این موضوع برای خود آنها و برای شهر گردشگرپذیری مثل ماسال زیان آور بوده و  شهرداریها باید در این زمینه اقدامات لازم را صورت دهند.
فرماندار ماسال همچنین برای ساماندهی این مشاغل، از شهرداری ماسال خواست تا حداکثر ۱۵ روز آینده  طرح ایجاد غرفه ها در ورودی شهر از چهارراه جهاد تا بلوار دادگستری را نقشه برداری و مسائل مربوط به حریم آن را برای این اجرای این طرح معین نماید تا با این کار هم به نوعی برای کسب روزی این افراد آرامش ایجاد شود و همچنین موجب زیباتر شدن این شهر توریستی باشیم.
محمدجواد عامر همچنین از وضعیت روشنایی و ایمنی جاده ورودی بام سبز چه از سمت میله سرا و چه از سمت سردار جنگل ابراز نگرانی کرده و از شورای ترافیک خواست تا این موضوع را جز مصوبات این شورا قرار داده و اصلاح هندسی در این ورودیها انجام گیرد

تست
تست