شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , 16 February 2019
تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۹۷
ساعت انتشار : ۵:۰۴ ب.ظ
چاپ مطلب
معاون فرماندار ماسال در کارگروه اشتغال این شهرستان، خبر داد:

پرداخت ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات به ۹۷ طرح اشتغالزای ماسال

معاون فرماندار ماسال از معرفی 97 پروژه ی اشتغالزایی با اعتبار قریب به 140 میلیارد ریال به بانک های عامل شهرستان خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز معاون فرماندار ماسال از معرفی ۹۷ پروژه ی اشتغالزایی با اعتبار قریب به ۱۴۰ میلیارد ریال به بانک های عامل شهرستان خبر داد.

قربان خوشحال صبح امروز در جلسه ی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان با بیان اینکه تا کنون ۹۷ پروژه اشتغالزا در قالب طرح  اشتغال روستایی و طرح فراگیر به بانک های عامل معرفی شده اند، افزود: این پروژه ها شامل طرح های گردشگری، کشاورزی، شیلات، صنعتی و خدماتی  می باشد که در مجموع قریب به ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات از بنک های عامل دریافت خواند کرد.
وی با تاکید بر لزوم پی گیری جدی ادرات عضو کارگروه اشتغال در راستای تسریع در روند دیگر متقاضیانی که جهت دریافت تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام نموده اند، خاطرنشان کرد: ادارات ذیربط باید در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف دیگر متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی اقدام نمایند.
معاون فرماندار ماسال با اشاره به برگزاری منظم جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری، تصریح کرد: ادارات و بانک ها باید به صورت دقیق و شفاف گزارش عملکرد خود را در زمینه ی اعطای تسهیلات اشتغالزایی ارائه نمایند و در صورت وجود هر گونه مشکل، آن را به صورت کتبی به دبیرخانه ککارگروه اشتغال شهرستان اعلام کنند.

تست
تست