جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ , 22 February 2019
تاریخ انتشار : ۰۹ تیر ۹۷
ساعت انتشار : ۳:۲۹ ب.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال دستور داد؛

مشکلات قطع آب و برق شهرستان با برنامه‌ریزی صحیح، کاهش یابد

نشست بررسی راهکارهای کاهش مشکلات قطع برق و آب شهرستان ماسال صبح امروز با حضور فرماندار ماسال و روسای ادارات برق، آبفار، آبفای شهری و جهاد کشاورزی در فرمانداری ماسال برگزار شد.

به گزارش ماسال نیوز، فرماندار ماسال در این نشست با اشاره به قطع برق ناشی از افزایش  میزان مصرف برق در فصل گرما، اظهار داشت: باید  طوری برنامه‌ریزی نماییم که تبعات و مشکلات ناشی از قطع برق، برای مردم به کمترین میزان کاهش یابد.

محمدجواد عامر با تأکید بر لزوم صرفه‌جویی آحاد مردم در مصرف برق جهت کاهش مشکلات ضعف شبکه برق، خاطرنشان کرد: در راستای کاهش  دوره‌ی زمانی قطع برق در سطح  شهرستان، مذاکراتی با مسئولان شرکت برق استان صورت پذیرفته است که امیدواریم با اجرای آن و کاهش فاصله‌ی زمانی قطع برق، از میزان مشکلات مردم کاسته شود.

وی با بیان اینکه تحمل قطع آب برای مردم به مراتب سخت‌تر است، افزود: در این راستا  باید تلاش شود تا قطع برق ایستگاه‌های پمپاژ آب مدیریت شود تا حد امکان منجر به اختلال در شبکه آب‌رسانی نشود.

فرماندار ماسال همچنین وضعیت آب کشاورزی شهرستان ماسال را در مقایسه با سایر شهرستان‌های هم‌جوار، مناسب ارزیابی کرد و گفت: در این زمینه در برخی از نقاط شهرستان، مشکلاتی وجود دارد که امیدواریم در آینده‌ی نزدیک،  این مشکلات کشاورزان نیز رفع شود.

در ادامه این جلسه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ماسال  ضمن ارائه‌ی گزارشی از وضعیت اراضی کشاورزی این شهرستان گفت: چاه کشاورزی پیرسرای شاندرمن  تا روز دوشنبه به بهره‌برداری خواهد رسید.

حسن همتی با بیان اینکه جهت رفع مشکلات کشاورزی روستای خرفه کوره، چاه ژالونکایی احداث خواهد شد، افزود: مشکل اراضی کشاورزی روستاهای نیلاش و پشد نیز با لوله‌گذاری و انتقال آب از رودخانه رفع خواهد شد.

 

 


تست
تست