شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , 16 February 2019
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۳۱ ق.ظ
چاپ مطلب

بیمارستان های لاهیجان، لنگرود و تالش سال جاری بهره برداری می شوند

استاندار گیلان از بهره برداری بیمارستان های در دست ساخت لاهیجان، لنگرود و تالش در سال جاری خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز، مصطفی سالاری با اعلام این مطلب بیان داشت: در نشست با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، موانع اجرای این پروژه‌ها بررسی و تصمیم های لازم در جهت رفع آنها اتخاذ شد.
وی ابراز امیدواری کرد که پیگیری‌های لازم از سوی مرکز و تأمین اعتبار لازم برای احداث این بیمارستان ها، زودتر از موعد آن را به بهره‌برداری برسانیم.
استاندار گیلان همچنین از افتتاح کنارگذر لنگرود تا ۲ ماه آینده خبر داد و تأمین مصالح را از جمله مشکلات اصلی در روند اجرای این پروژه عنوان کرد و افزود: تصمیم های لازم در جهت تأمین مصالح این پروژه اتخاذ شده و به یاری خداوند تا ۲ ماه آینده شاهد به بهره‌برداری رسیدن پروژه کنارگذر لنگرود خواهیم بود.
بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی شهید مرتضی حسین پور لنگرود در زمینی به مساحت ۴۵ هزار مترمربع و با پیشرفت فیزیکی ۸۴ درصد در دست احداث است. همچنین بیمارستان ۲۱۲ تختخوابی لاهیجان با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در چهار طبقه در حال ساخت است و تاکنون بیش از ۴۵ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.
شهرستان های لاهیجان و لنگرود در شرق استان گیلان قرار دارند. محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی نیز روز گذشته (شنبه) از این بیمارستان ها بازدید کرد.


تست
تست