شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , 16 February 2019
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۴۰ ق.ظ
چاپ مطلب
با دستور فرماندار ماسال؛

ادرات خدمت‌رسان ماسال موظف به پاسخگویی شبانه‌روزی به شهروندان شدند

جلسه ستاد مدیریت بحران ماسال، صبح امروز با حضور محمدجواد عامر و رؤسای ادارات این شهرستان با محوریت بررسی مشکلات برق‌رسانی، آب آشامیدنی و زمین‌های زراعی برگزار شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ماسال، صبح امروز با حضور محمدجواد عامر و رؤسای ادارات این شهرستان با محوریت بررسی مشکلات برق‌رسانی، آب آشامیدنی و زمین‌های زراعی برگزار شد.

فرماندار ماسال از رئیس اداره برق  شهرستان خواست در خصوص قطعی‌های برق خارج از حالت اضطرار، پیش‌تر اطلاع‌رسانی لازم انجام گیرد.

عامر ضمن تشکر از مردم شهرستان  بابت  تحمل ضعف آب و برق یادآور شد:  متأسفانه تأسیسات برق‌رسانی و آب آشامیدنی این شهرستان، هم قدیمی بوده و هم مصارف شهرستان به دلیل افزایش تراکم جمعیت و توریست پذیر بودن آن خیلی بیشتر از گذشته شده است.

وی در ادامه گفت: به دلیل اینکه این زیرساخت‌ها به تناسب افزایش مصرف‌ترمیم نشده، بعضاً و در ساعت‌های پرفشار شهروندان با مشکلاتی مواجه می‌شوند.

فرماندار ماسال در همین رابطه از مسئولین و مردم شهرستان خواست: در حد توان خود مصرف انرژی را کنترل کنند.

عامر ادامه داد:  بحران آب و ضعف برق، مختص شهرستان ماسال نیست، در کل استان و کشور مصارف زیاد شده و این موضوع می‌طلبد که همه در کنار هم از این بحران عبور کنیم.

 

✅فرماندار ماسال همچنین از مدیر آب فاضلاب روستایی شهرستان خواست لیست تمامی روستاهایی که به نوعی با مشکل یا ضعف آب آشامیدنی مواجه هستند را حداکثر تا روز آینده به ستاد بحران اعلام نماید؛ چه آن‌هایی که فشار آب لازم را ندارند و چه آن‌هایی که  فاقد پوشش و لوله‌کشی آب شرب بهداشتی هستند.

محمدجواد عامر طی دستوری تمامی ادارات خدمت رسان و عضو ستاد بحران را موظف کرد تا به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشکلات احتمالی شهروندان باشند؛

فرماندار ماسال همچنین  در خصوص حفر چاه‌های ضروری جهت برطرف نمودن مشکلات آب آشامیدنی  و روستایی خطاب به مسئولین شهرستانی گفت ” در مواردی که احساس می‌کنید حفر چاه ضرورت داشته و می‌تواند مشکلات مردم را در این شرایط بحرانی برطرف نماید؛ با مسئولیت فرماندار اقدام به حفر این چاه‌ها کنید.”


تست
تست