شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , 16 February 2019
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۱۳ ب.ظ
چاپ مطلب
در شماره جدید راه 57 مطرح شد؛

وقتی شورای شهر ماسال از پس ساده‌ترین وعده‌هایش بر نمی‌آید / اینجا هم کمبود اعتبار دارید؟!

شماره جدید هفته نامه راه 57 به یکی از وعده‌های تحقق نیافته شورای اسلامی فعلی شهر ماسال پرداخت.

به گزارش ماسال نیوز؛ شماره جدید هفته نامه راه ۵۷ به وعده تحقق نیافته شورای اسلامی فعلی شهر ماسال پرداخت:

عدم برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با مردم توسط اعضای شورای شهر ماسال یکی از انتقاداتی بود که مردم از دوره قبلی شورای اسلامی این شهر داشتند.

در دوره چهارم شورای شهر ماسال درحالی‌که زمانی برای برگزاری جلسه عمومی پرسش و پاسخ در مسجد جامع این شهر اعلام شده بود، شهادت نخستین شهید جهاد اقتصادی گیلان، شهید قویدل، بهانه‌ای شد تا تحقق این موضوع به زمانی نامعلوم موکول شود.

پس از آن بحث‌هایی میان اعضا درباره برگزاری این نشست در گرفت و در نهایت تنها اظهارنظر رسمی را رئیس وقت شورا، مرحوم بهمن فتحی در گفتگو با ماسال نیوز مطرح کرد: موضوع برگزاری جلسه پرسش و پاسخ به صورت کلی در مسجد جامع ماسال را در جلسه شورا مطرح کردیم و اکثریت اعضا نظرشان بر این بود که دیگر جلسات فقط به صورت محله‌ای برگزار شود. یعنی مثلاً کوچه‌هایی که آسفالت می‌کنیم در همان محله‌ها جلسه می‌گذاریم.

 

موضوعی که تا پایان این دوره تحقق نیافت.

 

زمان گذشت و ایام تبلیغات انتخابات پنجمین دوره شوراها سر رسید.

مهدی جمالی فرد در سخنرانی انتخاباتی خود گفت: شهرداری و شورا موظف است از طریق رسانه‌ها هر ۶ ماه صورت مالی به مردم ارائه کند. این کار باید انجام شود. تعهد می‌دهم اگر رأی دادید من در خدمت شما باشم.

 

وی همین‌طور مهرماه ۹۶ زمانی که ریاست شورای اسلامی این شهر را به دست گرفته بود در گفتگو با برنامه رادیویی «شهر ما» خبر از وعده‌ای مصداقی‌تر به مردم ماسال داد؛ “ما قول داده‌ایم هر ۳ تا ۴ ماه در مسجد جامع یک‌بار به مردم بیلان کاری بدهیم و شفافیت کاری را بالا ببریم.”

 

رئیس شورای شهر ماسال اما به همین میزان از وعده‌ها بسنده نکرد و در پاسخ به انتقادات به کانال ماسال سیتی گفت: به قولی که به مردم شهر داده‌ایم پایبندیم و ان شاالله در سال جدید و پس از تعطیلات عید، در مسجد جامع و در حضور عموم مردم، گزارش عملکرد و بیلان کاری خود را با جزییات دقیق در اختیار همگان قرار خواهیم داد.

 

 

اکنون قریب به ۳ ماه از پایان تعطیلات نوروز می‌گذرد و همچنان مردم ماسال منتظرند تا انتخاب‌های جدیدشان در شورا، از پس کار ساده‌ای همچون “ارائه گزارش کار” در یک نشست عمومی بر بیایند.


يک ديدگاه

  1. k گفت:

    اینا کلا خواب خواب … انگاری شهر ، شورا ندارد خخخخ

تست
تست