جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ , 14 December 2018
تاریخ انتشار : ۰۲ مرداد ۹۷
ساعت انتشار : ۸:۴۷ ق.ظ
چاپ مطلب
عضو شورای اسلامی بخش شاندرمن:

۴ نفر از اعضای شورای بخش شاندرمن به جلسه شورای اداری این بخش دعوت نشدند!

عضو شورای بخش شاندرمن گفت: در جلسه شورای اداری اخیر شاندرمن 4 نفر از اعضای این شورا به جلسه دعوت نشدند!

سید سجاد رستکار عضو شورای اسلامی بخش شاندرمن در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز در خصوص جلسه‌ی ۳۱ تیرماه شورای اداری بخش شاندرمن که در شهرداری شاندرمن و با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد اظهار داشت: در این جلسه علاوه بر فرماندار محترم؛ شهردار شاندرمن، اعضای شورای اسلامی شهر؛ نماینده آقای شکری، بخشدار شاندرمن و چند تن از رؤسای ادارات شهرستان هم حضور داشتند.

وی افزود: متأسفانه از بین اعضای شورای بخش تنها یک عضو در جلسه حضور داشت که آن هم در آخر وقت شب قبل از جلسه توسط آقای بخشدار مطلع شد و دیگر اعضا در جریان برگزاری جلسه نبودند.

رستکار ادامه داد: بخش اعظم شاندرمن در حیطه وظایف شورای بخش است و مردم برای بیان و پیگیری حل مشکلات به شورای بخش مراجعه می‌کنند اما چرا نباید بنده و دیگر اعضای شورای بخش به جلسه دعوت شوند.

این عضو شورای بخش شاندرمن افزود: مگر ما نماینده روستاهای بخش شاندرمن نیستیم؟ از بخشدار محترم انتظار بیشتری داریم تا در چنین جلساتی که شاید در طول سال چند بار بیشتر تشکیل نمی‌شود بیشتر با اعضای شورای بخش تعامل داشته باشد.

وی با بیان اینکه شوراهای روستاها از ما انتظار دارند تا به عنوان نماینده آن‌ها در حد امکان از کمبودهایی که در بخش وجود دارد دفاع کنیم اظهار کرد: امیدواریم در آینده در چنین جلساتی کل اعضای شورای بخش نیز حضور داشته باشند.

 


يک ديدگاه

  1. تالشی گفت:

    یاد ضرب المثلی افتادم چه بجا گفت راوی؛
    مرگ خوب است ولی برای همسایه..

تست
تست