پنج شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۸ , 21 March 2019
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۹۷
ساعت انتشار : ۱۰:۳۲ ب.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال:

طرح جمع‌آوری زباله ییلاقات ماسال متوقف نمی‌شود / عوارض ورودی ییلاق به کلی حذف خواهد شد+ فیلم

فرماندار ماسال از عدم توقف طرح جمع‌آوری زباله در ییلاقات ماسال پس از اتمام قرارداد فعلی خبر داد.

محمدجواد عامر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز درباره سرانجام طرح جمع‌آوری زباله ییلاقات ماسال اظهار داشت: قرارداد فعلی این طرح تا تاریخ ۱۲ مردادماه است و شرکت مجری؛ طرح جمع‌آوری را تا این تاریخ طبق قائده قبلی انجام می‌دهد.

وی افزود: پس از اتمام قرارداد بر اساس تصمیم گرفته شده؛ طرح تا ۴۵ روز بدون گرفتن هزینه ورودی ادامه پیدا می‌کند تا در این مدت مزایده برگزار خواهد شد و مجری جدید پروژه انتخاب خواهد شد.

فرماندار ماسال گفت: در طرح جدید دیگر بحث دریافت ورودی مطرح نخواهد بود و هر عزیزی که برنده مزایده شود خدمات جمع‌آوری زباله را انجام خواهد داد.

عامر افزود: در این ۴۵ روز شرکت فعلی بدون دریافت هزینه و به صورت داوطلبانه طرح را ادامه خواهد داد و پس‌ازاین مدت برنده مزایده طرح را ادامه خواهد داد.

 


2 ديدگاه

 1. تالشی گفت:

  با سلام و احترام
  بنده به عنوان شهروند چند سوال از آقای فرماندار محترم دارم؟
  ۱) آیا مناقصه ای که در سال ۱۳۸۹ برگزار گردید توسط اعضای همین نظام و دولت برگزار نگردید؟
  ۲) آیا مناقصه در مرجع صلاحیت دار ابطال گردیده است؟
  ۳) چرا بیلان دریافتی عوارض را اعلام نمیکنید؟
  ۴) آیا فرمانداری و بخشداری طبق قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران واجد صلاحیت واگذاری عرصه منابع طبیعی می باشند؟
  ۵) آیا در قانون مصوب مجلس به کارگروه گردشگری و خدمات سفر چنین اختیاری داده شده است؟ اگر جواب مثبت است که اشخاصی دیگر(اعم ارز حقیقی و حقوقی) در سنوات گذشته مصوبات کارگروه گردشگری و خدمات سفر شهرستان اختیارات زیادی بهشون داده بود پس چرا جنابعالی به آنها توجه نکردید؟! جالب اینجاست که تنها مرجع صلاحیت دار برایابطال کردن و خلاف قانون تشخیص دادن مصوبات دولتی اعم از قبل و هم اکنون فقط دیوان عدالت اداری است آیا دادخواستی در این خصوص به دیوان تسلیم شده است؟ اگر نشده باشد عین بی قانونی است؟
  ۶) چرا ابتدا در خصوص عوارضی و مدیریت پسماند مسیر ییلاقات با شرکتی که برنده مناقصه شده و بر طبق قانون و بر مبنای اسناد و مدارک و نظر و دستور نهادهای حاکمیتی جمهوری اسلامی ایران (با هزینه شخصی)مبادرت به تهیه طرحی بسیار بزرگ کرد، قرارداد نبستین که این پروژه را اجرا کنه؟
  ۷) بخشداری مرکزی ماسال منطقه آریدول را به بخش های دیگر واگذار نمود نظیر امدادخودرو!! با این تفاسیر تکلیف کسانی که حدود ۱۰ سال پیش تقاضا دادند ولی به دلیل طرح تولیدات غیر چوبی موفق به اخذ موافقت اصولی نشدند و در انتضار بودند چیست؟
  ۸) از همه مهمتر قانون امنیت کشور و به تبع آن شورای تامین استان و شهرستان محدوده صلاحیت ورود این شورا به موضوعات را مشخص نموده است. حال سوال اینجاست بر مبنای کدام ماده و تبصره قانون مذکور جنابعالی جلوی بازگشایی پاکت فراخوان یک مزایده و طرحی که در سازمان جنگلهای کشور تصویب شده است را گرفتید؟
  ۹) آیا بخشداری حق هبه کردن عرصه ملی را دارد؟ و آیا این اخبار منتشره در فضای مجازی در رابطه با هبه کردن عرصه ملی به غیر(اعم از دولتی یا خصوصی) بدون رعایت تشریفات مقرر در ماده ۶۹ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و آیین نامه مستند سازی و تعیین بهره بردار.. صحت دارد یا خیر؟ لطفاً در این خصوص شفاف سازی بفرمایید که خدایه ناکرده حقی هم از بخشدار محترم ضایع نگردد؟
  ممنون متشکر

 2. ماسال بهشت گیلان گفت:

  اگه یه مسئول ماسالی تو راس ماسال داشتیم شاید دلش برای ماسال میسوخت خدا اموات قاسم نژاد رو بیامرزه.اینا اول که گفتن مسافرا نباید ماسال بیان که این امر به وضوح همه شاهد هستین باعث شد مسافر کمترالان میاد.الانم دارن عوارضی رو برمیدارن ییلاق هم مثل قبل پر زباله بشه.آخه کی میاد بدون گرفتن عوارض ییلاق رو پاکسازی کنه پول ۲۰تاکارگرو از جیب خودش بده.
  یکم فکر مردم ماسال و بهشت ایران باشید.اگه مسئولین بومی ماسال بودن شاید دلسوزانه تر کار میکردن.اگه قراره کسی بخاطر عوراض دادن ماسال نیاد بنظر من نیادبهتره.

تست
تست