چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ , 12 December 2018
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۹۷
ساعت انتشار : ۴:۴۸ ب.ظ
چاپ مطلب
ظهر امروز؛

پسر کرجی گم شده در ماسال بالاخره پیدا شد + جزئیات و تصاویر

مرد 26 ساله کرجی که از چند روز قبل در ارتفاعات ماسال و در هنگام مه گرفتی از گروه 4 نفره همراه خود جدا شده و سپس مفقود شده بود سرانجام توسط دو دامدار اهل شاندرمن پیدا شد. 

به گزارش ماسال نیوز؛ آرین مهاجری مرد ۲۶ ساله کرجی که از چند روز قبل در ارتفاعات ماسال و در هنگام مه گرفتی از گروه ۴ نفره همراه خود جدا شده و سپس مفقود شده بود سرانجام توسط دو دامدار اهل شاندرمن پیدا شد.

به گفته مهاجری، وی پس از مفقود شدن در این چند روزه در کلبه ای در ییلاقات شاندرمن مستفر بوده است تا اینکه صبح امروز توسط جعفر و ایوب خانی از دامداران بومی منطقه پیدا شد و سپس به مناطق پایین دست انتقال داده شد.

آرین مهاجری پس از انتقال به پاسگاه شاندرمن و فرمانداری ماسال جهت انجام معاینات پزشکی به بیمارستان رسالت ماسال انتقال داده شد و پس از تأیید سلامت وی توسط پزشکان از بیمارستان هم مرخص شد.

محمد جواد عامر فرماندار ماسال نیز عصر امروز با اشاره به ۳ روز تلاش شبانه روزی نیروهای امدادی هلال احمر، انتظامی ، هیئت های کوهنوردی، سپاه و بسیج و نیروهای بومی در قالب ۲۶ گروه تجسسی، جهت یافتن جوانی گمشده در ییلاقات ماسال، گفت: این جوان راس ساعت ۶:۳۰صبح امروز توسط بومیان و گروه های امدادی در ییلاق اولسه پا در نزدیکی ییلاق خشکه دریای شاندرمن پیدا شد.

وی ادامه داد: این جوان ۲۶ ساله کرجی که از صبح سه شنبه در ییلاق خندیله پشت ماسال بر اثر مه غلیظ راه خود را گم کرده بود، به اشتباه از ییلاقات شاندرمن سر در می آورد و پس از یافتن یک کلبه چوبی در آن جا می ماند تا اینکه صبح امروز توسط نیروهای بومی و نیروهای امدادی پیدا می شود.

فرماندار ماسال با بیان اینکه این جوان بر اثر افتادن از ارتفاع تا حدی از ناحیه فک و دندان دچار مصدومیت جزئی شده است، اما حال عمومی وی رضایتبخش است، گفت: البته این جوان پس از مداوای اولیه از سوی اورژانس جهت بررسی بیشتر تکمیل درمان به مراکز درمانی اعزام شده است.

عامر در پایان با تقدیر از تمامی نیروهای امدادی و انتظامی، بسیج و سپاه و کوهنوران حرفه ای که طی این ۳ شبانه روز تمامی تلاش خود را جهت پیدا شدن این جوان به کار گرفتند، افزود: همچنین باید قدردان حس نوع دوستی تمامی مردم شهرستان به ویژه نیروهای بومی مناطق ییلاقی ماسال و شاندرمن باشیم که به طور مثال زدنی مانند یکی از اعضای خانواده خود از هیچ کمکی در راستای یافتن این جوان کرجی دریغ نورزیدند.

 


    همچنین بخوانید :

2 ديدگاه

  1. حمید گفت:

    خدا را هزار مرتبه شکر

  2. ماسالی گفت:

    ییلاق خشکه دریا در شاندرمن

تست
تست