شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ , 25 May 2019
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۱۳ ب.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال در بازدید از هتل های دردست احداث شاندرمن وعده داد؛

انقلابی بزرگ در صنعت گردشگری ماسال ایجاد می‌شود

فرماندار ماسال اظهار داشت: با بهره‌برداری از 10 هتل در دست احداث و 360 واحد بوم گردی، تحول بزرگ در صنعت گردشگری ماسال در راه است.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمدجواد عامر در حاشیه‌ی بازدید از ۲ هتل در حال احداث بخش شاندرمن، با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۰ هتل چهارستاره و سه ستاره در سطح شهرستان ماسال در حال احداث است، اظهار داشت: با بهره‌برداری از این هتل‌ها بیش از ۶۰۰ تخت به ظرفیت اقامتی شهرستان افزوده خواهد شد.

وی با اشاره به پیشرفت بالای ۹۰ درصد تعدادی از این هتل‌ها،  ابراز امیدواری کرد: با تکمیل احداث برخی از این هتل‌ها، در دهه فجر امسال شاهد افتتاح آن‌ها باشیم.

فرماندار ماسال ادامه داد: برای احداث این هتل‌ها بیش از ۵۰ میلیارد تومان از سوی بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است و بیش از ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات دولتی در راستای توسعه زیرساخت‌های گردشگری و رونق اشتغال‌زایی در شهرستان در حال اعطاء است.

عامر با اشاره به برخی دیگر از اقدامات صورت پذیرفته در شهرستان ماسال در زمینه توسعه زیرساخت‌های گردشگری اقامتی،  خاطرنشان کرد: این شهرستان در زمینه طرح‌های بوم گردی نیز با صدور موافقت اصولی برای ۳۶۰ واحد بوم گردی تحقق ۱۰۴ درصدی سهمیه در نظر گرفته شده در سطح استان گیلان پیشتاز است که امیدواریم با پی گیری و احداث این واحدها شاهد انقلابی بزرگ در صنعت گردشگری شهرستان باشیم.

وی کمبود زیرساخت‌های اقامتی گردشگری شهرستان علی‌رغم استقبال گسترده‌ی گردشگران از جاذبه‌های گردشگری ماسال و شاندرمن را از نقاط ضعف این شهرستان دانست و ابراز امیدواری کرد: با بهره‌برداری از این واحدهای اقامتی اعم از هتل‌ها، مهمان‌پذیرها و واحدهای بوم گردی شاهد رونق در اقتصاد گردشگری، افزایش درآمدزایی و اشتغال‌زایی برای جوانان شهرستان باشیم.

 


تست
تست