پنج شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۸ , 21 March 2019
تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۱۷ ق.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال:

شام غریبان ماسال برای ششمین سال پیاپی از شبکه‌های سراسری پخش زنده می‌شود

فرماندار ماسال از پوشش زنده تلویزیونی مراسم شام غریبان ماسال به عنوان تنها شهرستان غرب گیلان از سوی شبکه‌های سراسری برای ششمین سال پیاپی  خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز، محمدجواد عامر در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری ویژه‌برنامه شام غریبان ماسال با بیان اینکه از واقعه‌ی عاشورا نمی‌توان به‌سادگی گذر کرد، افزود: اگر به اتفاقات واقعه کربلا به رهبری امام حسین (ع) و حوادث شام و اسارت اهل بیت که با مدیریت حضرت زینب (ع) موجب رسوایی یزید را فراهم کرد بیندیشیم، واقعه‌ی عاشورا را مملو از معرفت امام شناسی می‌بینیم.

وی با اشاره به سوابق خوب شهرستان ماسال در برگزاری مراسم شام غریبان، خاطرنشان کرد:  در راستای برگزاری هر چه بهتر این مراسم، سه کارگروه کمیته امنیت و انتظامات با مسئولیت فرماندهی  نیروی انتظامی، کمیته پشتیبانی و تدارکات با مسئولیت بخشدار مرکزی و کمیته هماهنگی و تبلیغات با مسئولیت بخشدار شاندرمن برگزار می‌شود.

فرماندار ماسال با تأکید بر برگزاری منظم جلسات کارگروه، گفت: مباحث فنی و ظریف در خصوص چگونگی برگزاری هر چه بهتر مراسم شام غریبان در قالب کمیته‌های مربوطه بررسی و پس از تصویب در جلسه نهایی ستاد، اجرایی خواهد شد.

 


3 ديدگاه

  1. شهروند گفت:

    حرکت ومراسم خوبی به همت مردم چند ساله برگزار میشه اما صف اول شده جولانگاه افرادخاص که انتقادات زیادی داشته وافرادی که در نقاط دیگر کشور دیده اند متاسف از رفتار سهم خواهانه ونمایشی وحرص وولع صف جلو را بسیار زشت توصیف کرده اند

  2. تالش گفت:

    حداقل مسولین در این روز عزیز نشان دهند خدمتگزارند نه اینکه دنبال جمع اوری رزومه!! واین ضعف را برطرف کنند

  3. ماسالی گفت:

    امیدواریم مدیران ومسئولین مسابقه وماراتن قرار گرفتن در صف اول را دوباره مثل سالهای قبل اجرا نکنند ومراسم معنوی را فدای منویات سیاسی ونمایشی خود ننمایند

تست
تست