یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ , 16 December 2018
تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۴۲ ب.ظ
چاپ مطلب
در اقدامی عجیب؛

گاز دبیرستان مولوی ماسال قطع شد!

در اقدامی جالب توجه اداره گاز شهرستان ماسال به دلیل عدم پرداخت قبض، گاز مدرسه مولوی را قطع کرد!

به گزارش ماسال نیوز به نقل از تالش فردا، بسیاری از مدارس شهرستان ماسال با مشکل پرداخت قبوض آب، برق و گاز مواجه هستند که تعدادی از مدیران این مدارس توان مالی پرداخت آن‌ها را ندارند.

بر اساس گزارشات غیر رسمی، دست کم ۲۰ مدرسه با چنین مشکلاتی رو به رو بوده و بدهی‌های معوق و انباشته‌شده‌ای را به ادارات خدمت رسان دارند.
این در شرایطی است که از یک‌سو دولت هرگونه دریافت وجه از سوی مدیران را تخلف دانسته و از سوی دیگر این مدارس با کمبود بودجه مواجه شده‌اند و راهکاری برای تأمین هزینه‌های آن پیش روی خود نمی‌بینند.

به گفته‌ی یکی از مدیران مدارس حدود ۲۰ مدرسه در شهرستان ماسال بدهی‌هایی بین ۲ تا ۵ میلیون تومان به ادارات داشته که از تأمین اعتبار برای پرداخت آن‌ها عاجزند.

در تازه‌ترین رویداد، اداره گاز شهرستان ماسال به دلیل عدم پرداخت قبض، گاز دبیرستان مولوی را قطع کرده و این اتفاق دردناک رقم خورده است.

تصور نمایید اگر همین اتفاق در فصل شروع مدارس رخ دهد چه تبعاتی را در بر خواهد داشت؟

به نظر می‌رسد مدیران ارشد شهرستان ماسال، فرماندار، ریاست آموزش‌وپرورش و نماینده مجلس می‌بایست هرچه سریع‌تر راهکاری را برای این موضوع بی اندیشند؛ حق تحصیل فرزندان جز وظایف ذاتی دولت بوده و اینکه حق تحصیل به واسطه یکی از ارکان خود دولت از فرزندان این سرزمین گرفته شود چندان زیبنده این شهرستان نیست!

 


تست
تست