دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ , 27 May 2019
تاریخ انتشار : ۰۴ مهر ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۲۷ ق.ظ
چاپ مطلب
نماینده تلش بزرگ در مجلس شورای اسلامی:

آمریکا می خواهد از طریق FATF به کشورمان نفوذ کند

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: آمریکا خود عضو این کنوانسیون است و گروه های تروریستی را ساپورت مالی می کند و از این طریق میخواهد به کشورمان نفوذ کند.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمود شکری، نماینده مردم شریف تالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خانه ملت در خصوص وضعیت لایحه FATF و به اتمام رسیدن زمان ۲ ماهه برای مسکوت ماندن آن گفت: در این ۲ ماه قرار بر این بود که از ابعاد مختلف به ویژه اینکه دشمنان مان چه سو استفاده هایی می کنند مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه  می خواستیم در این ۲ ماه نفوذناپذیری آن را به اثبات برسانیم افزود:  شورای عالی امنیت ملی نیز بررسی های لازم را انجام داده و یک گروه متخصص دیگر نیز بررسی های انجام شده را بار دیگر ارزیابی می کند

شکری تصریح کرد: اگر نگرانی های موجود  اعم از نفوذ دشمن از طریق گروه مالی رفع شود به تصویب خواهد رسید.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده یکی از مخالفان سرسخت FATF  هستم، افزود: آمریکا خود عضو این کنوانسیون است و گروه های تروریستی را ساپورت مالی می کند و از این طریق میخواهد به کشورمان نفوذ کند.

نماینده مردم  تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: اگر نگرانی هایمان برطرف نشود تصویب نمی شود و این ماه به نتیجه نهایی خواهد رسید.


2 ديدگاه

  1. شهرام گفت:

    دلاری که نمی خواستیم اصلا با آن تجارت بکنیم و مثلا قبولش نداشتیم الان هر روز با بالاتر رفتن ش ما را فقیر و فقیرتر کرده است . امیدوارم طبق تجربه طوری نشود که چیزی را که با بسته تشویقی قبول نمی کنیم در بحران و از سر ناچاری بدون بسته تشویقی و با التماس بپذیریم

  2. رضوی گفت:

    هنوز بعنوان نماینده مردم نفهمیدید که آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه برادر شکری؟این گرونی ها و کمبود ارز هم کار ارواح خبیثه است.

تست
تست