چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ , 19 December 2018
تاریخ انتشار : ۰۴ مهر ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۵۷ ب.ظ
چاپ مطلب

تاکید فرماندار ماسال بر رویکرد راهگشایانه جهت حل مشکلات سرمایه گذاران

فرماندار ماسال بر لزوم وجود رویکرد راهگشایانه جهت حل مشکلات سرمایه گذاران و کارآفرینان تاکید کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمد جواد عامر در جلسه ی کارگروه رفع موانع تولید این شهرستان که با حضور جمعی از سرمایه گذاران بخش کشاورزی و روسای ادارات و بانک های ذیربط برگزار شد با بیان اینکه بسیاری از مشکلات پیش روی سرمایه گذاران که مدت ها به طول می انجامد با یک پی گیری تلفنی قابل حل است، تاکید کرد: باید نگاه روسای ادارات و بانک ها در قبال سرمایه گذاری و کارآفرینی گشایش و رفع مشکلات  باشد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات مستمر جهت رفع مشکلات،  خاطر نشان کرد: این جلسات باید در عالم واقع منجر به نتیجه و حل مشکلات پیش روی سرمایه گذاران شود.

فرماندار ماسال وجود برخوردهای کاری در طی مسیر و روند اداری پرونده های سرمایه گذاری، امری عادی برشمرد و تاکید کرد: چیزی که مهم است این است که در طی دوران مدیریتی آثار خوبی برای منطقه و آیندگان برجای بگذاریم و از این فرصت به درستی برای خدمت استفاده نماییم.

عامر درادامه  ضمن بررسی مشکلات پیش روی چند مجتمع تولید قارچ شهرستان،  دستورات لازم جهت پی گیری و رفع مشکلات این واحدها را صادر کرد و از دستگاه های ذیربط خواست در مواردی که نیاز به حل مشکل در سطح استان است، مشکلات را جهت طرح در کارگروه رفع موانع تولید استان اعلام نمایند.


تست
تست