شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ , 25 May 2019
تاریخ انتشار : ۰۷ مهر ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۱۸ ق.ظ
چاپ مطلب

کمک ۹۸ میلیون تومانی خیران به مرکز نیکوکاری ماسال

مسئول مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) ماسال با بیان اینکه این مرکز بیش از ۱۰۰ خانواده نیازمند شهرستان را تحت پوشش دارد،گفت: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از ۹۸ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی توسط خیران این شهرستان به مرکز کمک شده است.

به گزارش ماسال نیوز؛ عقیل گنجه، مسئول مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) ماسال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از ماسال اظهار کرد: مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) یکم شهریور ۹۲ راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه هدف از راه اندازی مرکز نیکوکاری این است که با استفاده از ظرفیت مردم به سمت توانمندی اقشار نیازمند پیش برویم، افزود: استفاده از ظرفیت مردم و خیران در کمک به نیازمندان از جمله برنامه‌های مرکز نیکوکاری است.

مسئول مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) ماسال گفت: مراکز نیکوکاری مساجد و محلات نقش بسزایی در شناسایی خانواده های نیازمند و همچنین جلب مشارکت مردم  برای رفع دغدغه های نیازمندان جامعه دارند.

گنجه، نتیجه کار مراکز نیکوکاری را در التیام روح مددجویان و قشر آسیب دیده جامعه موثر دانست و تصریح کرد: این مرکز برای اینکه بتواند از تمام توان خود استفاده کرده و در پاسخگویی به نیازهای قشر آسیب‌پذیر موفق عمل کند نیاز به همدلی و همکاری خیرین شهرستان دارد.

وی خاطرنشان کرد: شناسایی، ارتباط و تعامل موثر با اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله خیرین و موسسات خیریه در راستای استفاده بهینه از ظرفیت آنان در جهت رفع مشکل محرومین از دیگر اهداف مرکز نیکوکاری است.

مسئول مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) ماسال با بیان اینکه این مرکز بیش از ۱۰۰ خانواده نیازمند شهرستان را تحت پوشش دارد، اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از ۹۸ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی توسط خیران این شهرستان به مرکز کمک شده است.


تست
تست