چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ , 22 May 2019
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۱۶ ب.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال در جلسه شورای اداری:

طرح تولیدات غیر چوبی ماسال در قالب ۴ طرح به مزایده گذاشته می‌شود

فرماندار ماسال گفت: طرح تولیدات غیرچوبی در ماه آینده در قالب 4 طرح به مزایده گذاشته می‌شود.

به گزارش ماسال نیوز، محمدجواد عامر صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ماسال که با حضور محمود شکری نماینده تالش بزرگ و مرادی مدیرکل انتقال خون گیلان برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: طرح تولیدات غیرچوبی جنگل‌های ماسال در ماه آینده در قالب ۴ طرح به مزایده گذاشته می‌شود.

وی افزود: در فاز اول آن ۱۵۰ نفر و در فاز دوم آن ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

فرماندار ماسال گفت: سه پروژه نیمه کاره در شهرستان باقی مانده که دو پروژه ورزشی و یک پروژه شهرک سینمایی روستایی است.

عامر ادامه داد: موضوع شهرک سینمایی ماسال هم به مزایده گذاشته می‌شود و این پروژه در نوع خود در کشور اولین است. همچنین پروژه اسکی روی چمن در ییلاقات ماسال از دیگر پروژه‌های مطرح بوده و کارهای اولیه آن در حال انجام است و نیاز است موافقت‌های منابع طبیعی درباره آن گرفته شود.

فرماندار ماسال افزود: تخصیص‌هایی برای برخی ادارات آمده است و مسئولان باید درباره آن دقت لازم را داشته باشند تا انحرافاتی نداشته باشیم.

وی گفت: در بحث گردشگری نیاز است که از الآن به بحث مسافرکاشانه ها ورود کنیم تا ایرادات رفع شود و اگر واقعاً شهرستان ظرفیت گردشگران را ندارد ما می‌توانیم از سالن‌های آموزش‌وپرورش و سالن‌های ورزشی استفاده کنیم و نیاز است از الآن طرح اداره گردشگری برای این موضوع آماده شود.

عامر تأکید کرد: انتظار داریم رؤسای ادارات در عزل و نصب‌ها شهرستان را دچار چالش نکنند. نگاه به درون شهرستان و درون اداره شما باشد اما اگر محدودیت بود بحث دیگری است. در بعضی سمت‌های داخلی مثل مدیر مدرسه من نباید دخالت کنم. انتظار دارم از افرادی استفاده کنید که موجه باشند و این طور نباشد پستی را به کسی بدهند که ما به آن موضوع ورود نکنیم.

فرماندار ماسال ادامه داد: برخی ادارات طوری با مراجعه‌کننده برخورد می‌کنند که مردم ناراضی بر می‌گردند و بعضاً برخورد نامطلوب با مردم می‌شود. جلسه‌ای را هفته قبل با دهیاران داشتیم و پیشنهاد خوبی دادند و ما حاضریم از ظرفیت تعاونی دهیاران و شوراها استفاده کنیم و کسری‌ها را جبران کنیم و در عوض انتظار داریم مدیران نیز از این ظرفیت استفاده کنند و نبینم که دهیار و شورایی گلایه داشته باشد. در جایی که می‌شود همکاری کرد همکاری و در این شرایط ویژه مملکت رضایتمندی مردم را برآورده کنید.

رئیس شورای اداری شهرستان ماسال افزود: قرار شد در شهرستان ماسال مکان موقتی را در اختیار مرکز انتقال خون قرار دهیم و فعلاً سه روز در هفته در شهرستان ماسال مستقر شوند تا در سال آینده در کمیته برنامه‌ریزی مبلغی برای این کار در نظر گرفته شود تا پایگاه انتقال خون دائمی در شهرستان دایر شود.

 

 


تست
تست