چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ , 22 May 2019
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۲۹ ب.ظ
چاپ مطلب
رئیس اتاق اصناف ماسال در جلسه شورای اداری شهرستان:

معضلات گردشگری را از طریق فرهنگ‌سازی حل کنیم

رئیس اتاق اصناف ماسال گفت: مسئولان شهرستان معضلات و مشکلات گردشگری شهرستان را به جای برخورد قهری از طریق فرهنگ سازی حل کنند.

به گزارش ماسال نیوز؛ سید هادی رشیدی رئیس اتاق اصناف ماسال صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور محمود شکری نماینده مردم تالش بزرگ در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: بسیاری از کشورها از طریق گردشگری امرار معاش می‌کنند و حضور گردشگران در ماسال به راحتی به دست نیامده است و مسئولان شهرستان باید از این موضوع حمایت کنند.

وی تأکید کرد: ما انتظار داریم با گردشگران برخورد مناسب شود همانطور که در دیگر استان‌ها تلاش می‌شود از برخورد قهری پرهیز کنند.

نماینده اتاق اصناف گیلان در اتاق اصناف ایران گفت: ما باید بتوانیم از طریق فرهنگ‌سازی مشکلات گردشگری را حل کنیم.

رشیدی ادامه داد: برای حل این مشکلات هر آنچه که در توان اصناف باشد دریغ نخواهد کرد.

رئیس اتاق اصناف ماسال در پایان گفت: خیلی بد است که تمام وسایل یک گردشگر را برای حل مشکلات به بیرون بریزند. البته اگر یک بازاری هم با گردشگران برخورد بد کرد ما با آن‌ها برخورد خواهیم کرد.


يک ديدگاه

  1. شهرام گفت:

    سلام – با تشکر از جناب آقای رشیدی – حال که شهرک صنعتی ماسال به بهره برداری نرسیده است تنها راه درآمد جوانان ماسالی به جز دامداری از راه گردشگری است که آنهم از طریق سرمایه گذاری اندک خود مردم و هدیه طبیعی خداوند در این منطقه میباشد شما اگر سفری به آبگرم سرعین داشته باشید اهمیتی که به گردشگر داده میشود را به چشم میبینید

تست
تست