چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ , 22 May 2019
تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۲۷ ب.ظ
چاپ مطلب

نظر هدیه دانش آموز یزدی به وزیر به خاطر حذف مشق شب +عکس

در حاشیه همایش ملی هویت کودکان ایران، یک دانش آموز یزدی به خاطر حذف مشق شب هدیه‌ای به وزیر آموزش و پرورش اهدا کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل از فردا: بطحایی به خاطر ننوشتن مشق شب یک توپ پلاستیکی لایه شده هدیه گرفت. وزیر توپ پلاستیگی اش را به دفتر کارش برد

همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در یزد برگزار شد مسئولین در این همایش به ایراد سخنرانی پرداختند همایشی که شاید جز موضوعش تفاوتی با سایر همایش‌ها نداشت، اما درست دقایقی به پایان این همایش سجاد اسماعیلی، دانش آموز کم سن و سال یزدی نمایشی با عنوان مشق بی مشق یک توپ یلاستیکی لایه شده به سید محمد بطحایی هدیه کرد.


سجاد دانش آموزش یزدی با لهجه شیرینش به بطحایی گفت: این توپ را در دفترتان بگذارید تا هروقت آنرا می‌بینید یادتان بیاید که مثل لبخند روی توپ به لب‌های کودکان ایرانی لبخند داده‌اید. پس باز هم به فکر کار‌هایی باشید که کودکان را خوشحال می‌کند.

و، اما واکنش وزیر شادی عمیقی بر دل سجاد و تمام دانش آموزانی که از اجرای این طرح خوشحال شده بودند نشاند؛ وزیر آموزش و پرورش شرط سجاد را پذیرفت و توپ خود را به تهران برد.

این توپ شاید نوستالژیک‌ترین هدیه به وزیر ۵۵ ساله آموزش و پرورش باشد. سید محمد بطحایی که قطعا زمانی با این توپ‌ها فوتبال بازی می‌کرده شاید هیچ گاه تصور نمی‌کرد که در سن ۵۵ سالگی یک توپ پلاستیکی هدیه بگیرد.

در سال تحصیلی جدید با استفاده از متخصصان کشور در حوزه آموزش و پرورش به صورت پایلوت طرح حذف مشق شب در کلاس‌های اول تا سوم به صورت پراکنده در کل کشور آن هم فقط در کلاس‌های ۱۷ تا ۲۵ نفره اجرایی شده است.


تست
تست