چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ , 24 April 2019
تاریخ انتشار : ۰۹ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۵۷ ب.ظ
چاپ مطلب
امام جمعه ماسال:

آب منطقه‌ای در ماجرای شکسته شدن آب‌بند ماسال وظیفه ذاتی خود را انجام نداد

امام جمعه ماسال با بیان اینکه آب منطقه‌ای مقصر اصلی مشکلات ایجاد شده برای پل اصلی شهر است گفت: آب منطقه‌ای در ماجرای شکسته شدن آب‌بند انحرافی ماسال وظیفه ذاتی خود را انجام نداده است.

به گزارش ماسال نیوز، حجت‌الاسلام سید هادی موسوی امام جمعه ماسال در خطبه‌های امروز نماز جمعه ماسال با اشاره به شکسته شدن آب‌بند انحرافی شهر ماسال اظهار داشت: باران زیاد ممکن است تخریب‌هایی هم داشته باشند و این ما هستیم که باید تدبیر مناسب داشته باشیم.

وی با بیان اینکه متولی اصلی رودخانه‌ها آب منطقه‌ای استان است افزود: آب منطقه‌ای باید درباره این ماجرا جوابگو باشد البته من به دنبال پیدا کردن مقصر نیستم و اکنون باید فکرها را برای حل مشکل روی هم بگذاریم تا از تخریب پل جلوگیری کنیم.

امام جمعه ماسال ضمن درخواست از استاندار گیلان و آب منطقه‌ای برای توجه ویژه به موضوع پل شهری ماسال گفت: زمانی شهردار ماسال در مصاحبه‌ای گفتند که به داد شهر ماسال برسید اما عده‌ای گفتند که چرا بزرگنمایی و سیاه نمایی می‌کنید. یک اتفاق جزئی افتاده است. کاری هم نکردند.

حجت‌الاسلام موسوی با تأکید بر اینکه آب منطقه‌ای واقعاً در ماجرای شکسته شدن آب‌بند انحرافی مقصر است اظهار کرد: آب منطقه‌ای وظیفه ذاتی خود را به درستی انجام نداده است. همان ابتدای شکسته شدن درست برخورد می‌کردند الآن تهدیدها به پل نمی‌رسید.

وی ادامه داد: کار را به صورت کارشناسی انجام نمی‌دهیم و کار بدتر می‌شود. چه کسی باید جوابگوی این ماجرا باشد. ستاد بحران استان باید درباره این موضوع تصمیم مناسب بگیرد. متأسفانه برخی اقدامات کارشناسی و اصولی نبوده است و موجب شد منابع و بیت‌المال درباره این خصوص از بین رود.

امام جمعه ماسال در پایان گفت: مسئولان استان برای موضوع پل ماسال یک تصمیم اصولی و کارشناسی بگیرند.


تست
تست