چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ , 24 April 2019
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۳۶ ب.ظ
چاپ مطلب
معاون فرماندار ماسال:

مردم مدیرانی که دست در جیب خود می گذارند و تماشا می کنند، نمی پسندند

معاون فرماندار ماسال در جلسه ساماندهی آبهای سطحی شهرستان ماسال گفت: اکثر شهرهای شمالی به هنگام بارش با مشکل جاری شدن آب های سطحی مواجه هستند، اما با این حال باید برای اینکار تدبیر پیشه کنیم.

به گزارش ماسال نیوز؛ معاون فرماندار ماسال در جلسه ساماندهی آبهای سطحی شهرستان ماسال گفت: اکثر شهرهای شمالی به هنگام بارش با مشکل جاری شدن آب های سطحی مواجه هستند، اما با این حال باید برای اینکار تدبیر پیشه کنیم.

قربان خوشحال افزود: امروزه سامانه های بارشی از مدتها پیش مشخص می شود و این کار ما را آسانتر می کند که چه زمانی قرار است باران بیاید؛ اما باید برای آن برنامه داشته باشیم.

خوشحال ادامه داد: سرچشمه آبهای سطحی در شهرستان ما مشخص است و مدیران می بایست برای قسمتهای مختلف آن برنامه داشته باشند.

وی گفت: ادارات مختلف در حوزه های خود مسئول هستند تا نهرهای آب را لایروبی کنند و آن را به پس از بارش باران موکول ننمایند تا خدایی ناکرده با جاری شدن آب آنها در سطح شهر، به منازل شهروندان آسیب وارد شود.

این مقام مسئول در ادامه و با اشاره به وظیفه ذاتی مدیران برای خدمت به مردم یادآور شد: مدیران شهرستان می بایست پای کار باشند؛ مردم امروزه مدیری که به هنگام حوادث دست در جیب خود گذاشته و تماشا می کند را نمی پذیرند و نخواهند پذیرفت.

معاون فرماندار ماسال در پایان گفت: بارش هفته های گذشته بیش از حد عادی خود بوده و به قسمتهای مختلف شهرستان آسیبهایی را وارد کرده اما باید هوشیار باشیم تا در ادامه و بارشهای پیش رو این آسیب ها را به حداقل برسانیم؛ این موضوع می طلبد کلیه مدیران شهرستان و شهرداران آمادگی لازم را داشته باشند.


تست
تست