شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ , 23 March 2019
تاریخ انتشار : ۰۴ دی ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۲۶ ب.ظ
چاپ مطلب
معاون فرماندار ماسال در ستاد بزرگداشت نهم دی:

دشمن از هر فرصتی برای القای ناکارآمدی و ضربه به نظام اسلامی استفاده می کند

معاون فرماندار ماسال با تاکید بر لزوم بزرگداشت یوم ا... نهم دی، گفت: دشمن همانند سال 88، از هر فرصتی برای القای ناکارآمدی و ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی استفاده می کند.

به گزارش ماسال نیوز؛قربان خوشحال در جلسه ستاد بزرگداشت یوم­ الله نهم دی با بیان اینکه در طول ۴۰ سال عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، دشمن از هیچ توطئه ­ای علیه انقلاب اسلامی دریغ نورزیده است، افزود: اگر به ابعاد و قضایای حوادث سال ۸۸ نیز برگردیم، توطئه­­های دشمن در آن سال نیز بر کسی پوشیده نیست که البته این توطئه­ ها با بصیرت از سوی همه جناح­ها و هوشیاری و تدبیر مردم و مسئولین در نهم دی خنثی شد.

وی با تاکید بر حضور پررنگ همه گروه­ها و احزاب سیاسی در مراسم بزرگداشت یوم­ الله نهم دی، تصریح کرد: هم اکنون نیز دشمن با ایجاد فشار و تحریم علیه نظام اسلامی به دنبال به چالش کشیدن انقلاب است و از مواضع خودشان عقب نشینی نکرده ­اند، به همین منظور لازم است مردم و مسئولین از اقشار و جناح­ های مختلف با دقت و هوشیاری همیشگی خود، جهت پایداری نظام مقدس اسلامی در صحنه حضور داشته باشند.

معاون فرماندار ماسال با اشاره به تجربه ۴۰ ساله نظام مقدس اسلامی، اظهار داشت: در شرایطی که دشمنان انقلاب به دنبال القای نارضایتی و ناکارآمدی نظام اسلامی هستند، مدیران باید شرایطی را فراهم نمایند که تکریم ارباب رجوع در ادارات بیش از پیش لحاظ شود تا بهانه ای برای دشمنان از طریق ضعف­ های کوچک ایجاد نشود.

خوشحال خدمت به مردم با تمام توان را وظیفه تمامی مدیران و دستگاه­های اجرایی دانست و خاطرنشان کرد: در شرایط امروز کشور مدیران باید با صلابت و اقتدار بیشتر به دنبال ارائه خدمت به مردم و حل مشکلات آنان باشند.
وی با تاکید بر لزوم بزرگداشت سالگرد یوم­ الله نهم دی، از تمامی دستگاه­های فرهنگی خواست: با برگزاری نشست­ های بصیرتی و برنامه های فرهنگی مناسب در این روز زمینه افزایش بصیرت و آگاهی سیاسی به ویژه در قشر جوان و دانشجویان را فراهم آورد.   

جانشین سپاه ناحیه ماسال نیز در این جلسه با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی از کوچکترین فرصت برای خدچه به نظام اسلامی استفاده می کنند،  افزود: همانگونه که در ۱۳ آبان امسال شاهد بودیم رئیس جمهور آمریکا به دنبال آن بود تا با همزمان قرار دادن روز ۱۳ آبان با آغاز تحریم­ ها علیه ایران، ملت ایران را تحقیر کند که البته به یاری خداوند، این توطئه آنان نیز به در بسته خورد.

سرهنگ رضادوست با اشاره به حضور آگاهانه اقشار مختلف مردم در نهم دی ۸۸ جهت دفاع از انقلاب، اظهار داشت: به همین مناسبت  نهم دی تا ۱۹ دی ۵۸ که سالروز قیام مردم قم  است به عنوان دهه بصیرت نامگذاری شده است و باید این فرصت را برای افزایش هوشیاری جامعه و افزایش بصیرت غنیمت بدانیم.

وی ادامه داد همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند:« نهم دی یک رویداد تاریخی بزرگ  و برگ زرینی در انقلاب اسلامی است که باید تلاش شود حرف اصلی مردم یعنی حرکت در سایه الهی و دین دیده شود» بنابراین وظیفه ما این است که در این روز پیام اصلی مردم را که همان حرکت در سایه دین و ولایت وفقیه است را تشریح نماییم.

در پایان این نشست مصوب شد علاوه بر برنامه های فرهنگی متنوع، ویژه برنامه بزرگداشت یوم­­ الله نهم دی در ساعت ده صبح روز نهم دی در مکان مسجد جامع ماسال برگزار شد.


تست
تست