چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸ , 26 June 2019
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۳۶ ب.ظ
چاپ مطلب
جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در ماسال:

هدف فتنه‌گران داخلی و خارجی براندازی نظام است

توشه با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های مهم فتنه، ریشه‌دار بودن آن در تاریخ است و عمق فتنه به درازای حکومت اسلامی است، گفت: هدف فتنه‌گران داخلی و خارجی، براندازی نظام انقلاب اسلامی است.

به گزارش ماسال نیوز،  «علی توشه» پیش از ظهر یکشنبه، ۹دی در بزرگداشت حماسه ۹ دی که در مسجد جامع ماسال برگزار شد، اظهار کرد: حماسه ۸دی مردم گیلان و ۹ دی مردم سراسر ایران در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شد و درخشندگی پیدا کرد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ایام الله ۹دی مقابله با فتنه‌ای بود که دشمنان برای انقلاب اسلامی طراحی کردند و به گونه‌ای رقم خورد که مردم مجددا پا به عرصه گذاشتند، افزود: هدف فتنه‌گران داخلی و خارجی، براندازی نظام انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه فتنه‌ها به انواع مختلفی توسط دشمنان در داخل کشور ما رقم می‌خورد، گفت: همه نقشه‌های دشمنان برای ایجاد بن بست برای ادامه حرکت انقلاب اسلامی است.

توشه تصریح کرد: مسیر انقلاب و چشم انداز انقلاب اسلامی مقدمه‌ای برای شکل گیری تمدن اسلامی و سپس ظهور امام زمان(عج) و رساندن این پرچم به دست مبارک صاحب الزمان است.

 وی با بیان اینکه فتنه‌های متعدد ویژگی‌های مختلفی دارد، خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های مهم فتنه، ریشه‌دار بودن آن در تاریخ است و عمق فتنه به درازای حکومت اسلامی است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه جریان فکری، فرهنگی و اعتقادی سبب ایجاد فتنه می‌شود، اظهار کرد: فتنه از زمان پیامبر اکرم(صلی‌الله علیه وآله) توسط عایشه، تا خانه نشینی امام علی(علیه‌السلام)، واقعه کربلا و تا کنون وجود داشته است.

توشه به بیان اینکه بصیرت یعنی تشخیص درست و عمل به موقع، افزود: در زمان واقعه کربلا حرّ توانست به موقع تشخیص دهد و پشیمان شد و به سمت سپاه امام حسین(علیه‌السلام) رفت و نخستین شهید واقعه کربلا شد.

وی با بیان اینکه دشمن یک جریان عظیم فکری و فرهنگی را تشکیل داده تا دائما فتنه انگیزی و تهدیدهایی را علیه نظام و انقلاب اسلامی کنند، گفت: اقدامات اینگونه دشمن اقدام تعمدی و تدبیر شده است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن با توسل به ابزار رسانه‌ای مانند اینترنت، موبایل، ماهواره و .. به جنگ با نظام جمهوری اسلامی آمده است، تصریح کرد: دشمن در حال تغییر باورها و ارزش‌ها و اعتقادات مردم ایران است.

توشه با بیان اینکه باید در فتنه کنونی با اتکای به توان داخلی کشور از این فتنه عبور کنیم، خاطرنشان کرد: باید با بینش و بصیرت خود همه فتنه‌های دشمن را نقش بر آب کنیم.

منبع: شبستان


تست
تست